Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális egy kapcsolatban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban? Többi lent

Figyelt kérdés
Az normális ha a párom többet ( vagy inkább) maszturbál mint hogy szexeljünk?? Próbáltam vele beszélni erről de azt mondja hogy azért csinálja mert azt amire maszturbálás közben izgul nem tennén meg velem.

2017. febr. 18. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem kérdezted meg mégis mire vágyik hátha téged is izgatna és együtt lennétek!
2017. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De igen és engem érdekelne is a dolog de azt mondja hogy velem azt nem tudná megtenni pedig nem is durva dolog. Legalább is szerintem.
2017. febr. 18. 12:50
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, normális.
2017. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tttssj ***** válasza:
Jó, de mit nem tudna megtenni veled?
2017. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Elég rossz ha a másik fél elzárkozik!

Inkább találj ki valami extrát amiről te is vágysz biztos lenne olyan ami pikánsabb és mond meg neki hogy ha megosztja veled te is elmondod!

2017. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 4 , Csak szimpla lekötözős, lefogos szex amikor ő érzi magát előnyben/dominánsabbnak, szóval nem értem miért.


# 5, igazából ezen már régen túlvagyunk és tudja hogy engem az ilyen nem zavar de még sem csinálná velem

2017. febr. 18. 12:59
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Pedig ilyet kihagyni...

Ha tudná hogy milyen szerencsés hogy ilyenbe is benne lennel biztos nem maszturbalna többet!

2017. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Olyan jo ez a "párom" megnevezés. Olyan uniszex. Kérdezel, talán érdemi választ is vársz, de a nemedet nem adod ki. Találgassunk?
2017. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 22 éves. Nem titkolni akartam/akarom csak nem gondoltam rá hirtelen hogy kiírjam a nemem a megszokás miatt.
2017. febr. 18. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát nehéz ügy. Nem lehet, hogy egy korábbi barátnője ezzel problémázott, és azóta fenntartásai vannak?
2017. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!