Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy két és fél éves kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy két és fél éves kapcsolatban mennyire normális az ha lecsökken a szex?

Figyelt kérdés
Minden kapcsolatban az elején több és minőségibb szex van, ami után aztán szép lassan elkezd csökkenni mind a mennyiség mind a minőség? Ez normális így? Mindig izgatóbb egy új partnerrel szexelni, ezért tüzesebb az eleje a kapcsolatoknak?
2016. febr. 28. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én 16 évesen szexeltem először, a barátom azóta ugyanaz. Az elején alig szexeltünk, most meg min. naponta.

De véleményem szerint a minőség csak akkor csökken, ha hagyjátok.

19L

2016. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én 1 éve vagyok együtt a barátommal,é nem csökkent se a minőség se a mennyiség..sőt:)

17/l

2016. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:

nem annyira

beszéljetek erről,mielőtt nagyobb gond lesz

2016. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 10 éves házasságban is kell a rendszeres, minőségi szex mind a két fél igényei szerint
2016. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A mennyiség lehet, hogy csökken, hiszen persze az elején mindenki izgatottabb. Viszont ez csak akkor normális, ha az új mennyiség is megfelel mindkét félnek és nincs ebből konfliktus vagy hiányérzet egyik oldalról sem.


A minőségi romlást viszont nem tartom normálisnak, pont, hogy javulnia kéne idővel, ahogy egyre jobban megismeritek egymást és egymás igényeit.


Ráadásul másfél év még nem is olyan hosszú idő, ha ennyi idő alatt jelentősen csökkent a mennyiség és a minőség is akkor a jövőben ez csak mégrosszabb lesz.


Mindenképpen beszéljetek róla ha ez zavar, gondolom zavar, ha feltetted a kérdést.

2016. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi 5 éve vagyunk együtt félév után volt az első szex és fokozatosan növekedik így 5 év után is meg van a napi egyszeri együttlét :D


21/L

2016. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Butaság. 4 éves kapcsolatban vagyok és napról napra jobb a szex. Nem csökkent az együttlétek száma sem.
2016. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ennek nem szabadna kapcsolat időtartamától függnie.

2016. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja az van, hogy ő neki alapból sosem volt nagy igénye a szexre, de a kapcsolatunk elején valamiért nagyon kívánta. Aztán meg elkezdett szedni valamilyen gyógyszert, azóta nem nagyon, ehhez én idővel alkalmazkodtam.
2016. febr. 28. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszereknek vannak mellékhatásai...
2016. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!