Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként ciki vibrátort venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ciki vibrátort venni?

Figyelt kérdés
Barátnőmet lepném meg vele, nem magamba dugdosnám...Csak nem tudom hogy egy szexshop-ban ez mennyire lenne kellemetlen vagy félreérthető.

2017. febr. 18. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eladokat nem erdekli,hogy mit veszel,
2017. febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz neten is rendelni, diszkrét csomagolásban küldik, és a postás nem fog semmit sejteni belőle semmit. Az ilyen boltoknak már gyakorlatuk van az ilyesmiben, nem hozzák kellemetlen helyzetbe a vevőt. De a weboldalukon mindent leírnak részletesen.
2017. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem ciki, hiszen a szexshop azért van, hogy ilyen dolgokat vásároljunk. Még akkor sem lenne az, ha magadnak vennéd. Én is vettem vibrátort szexshopban személyesen - magam örömére - és az eladó ha hiszed, ha nem, sokkal kedvesebb volt, mint bármelyik sarki kisboltban. Még segített is a választásban (mondjuk nekem konkrét elképzelésem volt, hogy milyet szerettem volna). Szóval ha teheted, menj el, hiszen csak így tudod megnézni, hogy pontosan mekkora is, még ki is próbáljátok (nem "úgy", hanem tesztek bele elemet és bekapcsoljátok), hogy lásd, mennyire erősen vibrál, stb.


23/F

2017. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szégyen árulni, miért lenne szégyen vásárolni?
2017. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem rendelsz??
2017. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfiként terhességi tesztet venni, na az a ciki! (Velem megtörtént:D)
2017. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még sose volt ciki semmi, se női, se férfi eladóval.
2017. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a TÜZÉP-en akarod megvenni, az a ciki.
2017. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!