Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nektek manapsag meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek manapsag meg belefer a "friends with benefits" féle baratsag? Esetleg közös fétisekkel füszerezve? 23/f

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


De egy kapcsolatba sok minden beleférhet, ha ezzel kielégítem az aktuális párom vágyait.


Annál izgatóbb nincs, amikor láthatom, hogy mennyire élvezi, amit csinálok.

2017. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent?
2017. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Számomra fontos,hogy legyenek érzelmek is, meg bizalom.

Sőt, mostanság a fiú-lány barátságban se hiszek igazán már..voltak fiú haverjaim, akikre férfiként sose tudtam volna tekinteni, jól elbeszélgettem velük, elhülyültünk, de ők akartak többet egy idő után vagy miután barátnőjük lett eltűntek (eltiltották :DD)

2017. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tehát lányokat keresel támogatással és úgy gondolom ezt a modoknak észre kellene vennie talán. Am biztos van akinek belefér de annál diszkrétebb és büszkébb hogy írjon és az ilyen kapcsit ki kell érdemelni...
2017. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem, aki ilyen kategóriába bele esik az több mint barát. Nálam nincsenek köztes kategóriák. Van akire rá tudom bízni a testem, de vele párkapcsolatba élek.

A barát az barát. És a barátság nálam szent.

2017. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem. a barátság az egy szent dolog. szentebb bárminél. szóval biztos, hogy nem.
2017. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem belefér, de az nem barátság. Szórakozni lehet, de előbb-utóbb valakinek nem lenne elég, valaki beleszeretne a másikba. És nem szeretek fájdalmat okozni senkinek. :)
2017. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon izgalmas, csak nem épp barátság :)
2017. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem siman belefer:)
2017. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!