Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudnak a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a nők a fétisekkel mit kezdeni? Úgy vettem észre nem is értik miről szól, pl. ami eszükbe jut egyből, beteges, pedig pl. én nem úgy élvezem ki a fétiseim hogy elélvezzek tőle!

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ miről van szó.. Láb cipő, csizma, cigi, harisnya, combfix még oké. De mikor pisi kaki fing fétise van egy pasinak az eléggé kiábrándító... Pl volt olyan partnerem aki arra kért hogyha kakilok ne töröljem ki a fenekem meg ne húzzam le WC-t mert a fenekemet Ő akarja tisztára nyalni.. És amit a WC-ben hagytam arra meg rá akar élvezni. Természetesen nem mentem bele... Ez nekem már sok volt.... 22 / L
2016. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

akkor mennyire gáz, ha ismerek több csajt (innen az oldalról), akiknek szintén fétiseik vannak? :D

nem minden nő ítéli el, de mindenkinél van egy határ...


23F

2016. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy írod 2-es ;) Van egy határ!!!!!
2016. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1 kommentelőhöz,hogy van ami belefér.Például az én páromnak szőrmefétise van. F
2016. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én se élvezek el a fétis játékoktól,de ezt magyarázd meg egy tudatlan buta nőnek, aki a szexben is 2féle pózt ismer,aztán ennyi!
2016. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Te jó ég! Én biztos sokkot kapnék a felvetésre.

Egy bulin összejöttem egy sráccal és még azon az estén kiderült, hogy elég erős fenék mániája van, egyszóval hogy imádja az anált, és győzködött, hogy menjek bele.

Természetesen nemet mondtam, mert még sosem voltam úgy férfival, és szerintem ehhez nagy bizalom kell a másik felé, nem egy 2 órás részeg ismertség.

Ettől függetlenül, bár előtte sosem gondoltam rá, elkezdett érdekelni a dolog, szóval ha egy párkapcsolatomban felmerül a dolog, szívesen kipróbálom. Szóval, igen, nyilván van egy határ, mindenkinél más, de amúgy én nyitott vagyok.

2016. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, neked mi az a fétis?
2016. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is van fétise, de ez tipikus olyan, hogy valakinek belefér, valakinek nem. Nekem igen.
2016. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Teljesen normális fétiseim vannak,a pisit is undorítónak találom és a dominajátékokat se szeretem, mert anno volt egy sokkoló élményem egy,, Bronz Mercédesz'' nevü szadista dominához aki kibilincselte kezem-lábam és Megerőszakolt!

Mikor vége volt,legszivesebben megütöttem volna,de olyan szintű megalázó érzés volt bennem hogy eltakarodok és kerülöm a dominákat, némelyik elmebeteg!

Azt hozzá kell tennem sose kérném egy nőtől sem hogy megerőszakoljon,mert szerintem a domina játék nem erről szól,no de mindégy,tanultam az esetből!

2016. aug. 11. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:

#1

Ezt azért guszta volt olvasni, igy ebéd előtt.

2016. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!