Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudná elérni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudná elérni a barátnőm hogy elélvezzek?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom a barátnőmet, ha magamhoz nyúlok akkor hamar elélvezek rá gondolva, de ha ő csinálja vagy ha a közelben, van egyszerűen nem megy vagy csak nagyon lassan(30 perc-1 óra), a gondolataimat nem tudom oda összpontosítani. Valakinek valami ötlet mit csináljak máshogy, mert tudom, hogy ez már rajtam múlik csak szinte. 19/F
2016. jan. 24. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Gátlásosság. Ugyanebben vagyok én is. Sajnos az itteni toleranciaszint csupán sértő beszólásokra fog korlátozódni így készülj fel rá.
2016. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet vele valamit kezdeni?
2016. jan. 24. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
le kéne szokni arról hogy kivered. ez nem a barátnőd hibája.
2016. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 omba ***** válasza:
Szerintem is az a baj, hogy magadnak jobban tetszik, mint nővel.
2016. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit mondtam hogy fikázás lesz csak? :(


Nem kívánnak gondolkodni az itteniek, csak rád böffentenek egy "ménem b*szó rendesen?! bööööeeeef". Nem ismerik a gátlásosság szomorú világát.

2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. ;-)

Egyszer sikerül áttörni, és menni fog.

Addig ne fogjátok fel tragédiának, mert nem az.

Még csak tanultok. Legyetek játékosak.

Sok pasi kezd így, és mindnél megoldódik.

Nyugi, te se maradsz így.

2016. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 hónapja próbálkozunk, igazi heti 1 napot találkozunk csak, még így is elmúlhat?
2016. jan. 24. 14:17
 8/9 anonim válasza:
Szerintem csak annyi a gond hogy túlságosan izgulsz, az elején én is ilyen vagyok minden nővel. de hidd el előbb vagy utóbb sikerülni fog és onnantól már magától is fog menni. Talán ha iszol előtte egy picit az segít.
2016. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezeken most mégis mi volt leszavazni való? Nagyon tort ül a tahóság...


De tudjátok mit persze: töketlen lúzer a kérdező, pusztuljon...


De nem. Ez nekem nem megy. Én megértem őt.

2016. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!