Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha egy lány kipróbálná a hármast két pasi egy lány felállásban? 25l

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem én attól szerintem nem leszek ringyó vagy szajha mert ezt ki akarom próbálni és meg is teszem... Csupán kielégítem a vágyaim...


Egyébként azért merült fel bennem a kérdés mert az exem mindíg ki akrta próbálni a hármast velem vele meg a mostoha tesójával... És bárkit kérdeztem mindíg azt kaptam válasznak a barátaimtól legyen az lány vagy srác hogy ilyet csak ringyók csinálnak de nem értem miért...


2017. febr. 8. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mert van aki számára ez nem vonzó sőt...


El kell fogadni hogy mindenki számára van egy ,,erkölcsi" kerítés amin kívül számára már nem normális az a dolog, vagy nem elfogadható esetleg nem tesz vonzóvá egy személyt.

Lehet hogy az ilyen emberek pl 2 nő 1 férfi felállást sem próbálnák ki pedig ez számukra kedvezőbb lenne.


Tehát nem biztos hogy el kell érte ítélni, de van aki számára ez nem vonzó tulajdonság egy lányban:)

Amúgy meg a tetteiért mindenki vállalja a felelősséget ha megtörténik és kiderül:) (felelősség mármint hogy szájra vehetik az illetőt az ismerősei körében)

2017. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Én az unkokatesommal rendszeresen szexelunk lányokkal hármasban
2017. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, pusztán a korlátolt erkölcscsőszök ítélkeznek akik erre titokban csak vágynának, de meg nem kaphatják, vagy egyszerűen csak túl hülyék ahhoz hogy megértsék a szexet élvezni kell, nem csak szaporodásra van. Szeretem a mákos palacsintát de ha 10 évig azt kéne ennem csak rákívánnék már egy kis pörköltre. :D
2017. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és élj a vágyaidnak a többivel ne foglalkozz híszen vágysz rá és izgat akkor tedd meg !!
2017. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt bánjuk meg, amit nem mertünk megtenni....
2017. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért elítélendő ?
2017. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol mások véleményével? Ha te akarod akkor tedd meg és max nem kell elmondani senkinek
2017. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő
2023. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem elítélendő.

Próbáld ki, ez egy fantasztikus érzés. Írom ezt férfiként.

Nekem a 2f 1l felállás nagyon bejött. Nemrégen egy haverommal dugtunk egy lányt ketten, aki az ő egyik ismerőse volt. Nekem a legnagyobb élvezetet az jelentette, amikor már szendvicsben csináltuk, és végig én dugtam a lány popsiját. Nekem isteni élmény és élvezet volt, de mindhárman élveztük, a lány is nagyon. 33 F

2023. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!