Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha egy lány kipróbálná a hármast két pasi egy lány felállásban? 25l

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem én attól szerintem nem leszek ringyó vagy szajha mert ezt ki akarom próbálni és meg is teszem... Csupán kielégítem a vágyaim...


Egyébként azért merült fel bennem a kérdés mert az exem mindíg ki akrta próbálni a hármast velem vele meg a mostoha tesójával... És bárkit kérdeztem mindíg azt kaptam válasznak a barátaimtól legyen az lány vagy srác hogy ilyet csak ringyók csinálnak de nem értem miért...


2017. febr. 8. 22:14
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:
88%
Mert sok az irigy!
2017. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Miért foglalkozol azzal,mit gondolnak mások?


A társadalom szemében a szex mindig bűn lesz,amit csak a pároddal lehet csinálni:D

Főleg,ha nő vagy,akkor duplán megy az elítélés.


Nem kell velük foglalkozni,élj a vágyaidnak,egy életünk van.

2017. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Passz. De hat ha barmit tesz egy no az mindig elitelendobb ha egy ferfi teszi. Majd talan 200 ev mulva nem ez lesz.

Tedd meg szerintem

2017. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem ez a kérdés... hanem az h ki nem szharja le h mások mit gondolnak? :D en is imádom ezt a felállást, sokszor csinaltam. A legjobb!
2017. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha nő lennék nagyon kipróbálnám két pasival egyszerre:D


28/f meleg:D


Érdekes érzés lehet amikor mindkét kapu nyitva áll:D

2017. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha marad fantázia az még elfogadható. Ha megteszed ringyó vagy. Sosem lesz normális párkapcsolatod. A k...ák senkinek sem kellenek!
2017. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én beszéltem ilyesmikről pár emberrel és főleg azért mert a homoszexualitástól undorodnak egy csomóan és ezt még a társadalmi dogmáikkal is keverik és olyan eltorzult képek születnek belőle mint az hogy "a férfi mindennel összefekhet de a nő szajha 1 után".

Vannak mindenféle intoleráns emberek, ha szeretnéd csináld csak max ne mondd el ezeknek a zárkózott előítéletes VAGY álszent embereknek. Az álszent a legrosszabb, még maga se hiszi el amit mond de ő tűnik a leg felháborodottabbnak az egészen.

2017. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem elitélendő,én is ki akarom próbálni a barátnőm mellé még egy pasival.
2017. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem ítélem el. Bár személy szerint a lány, 1 pasit próbálnám ki szívesebben.
2017. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
*2 lány
2017. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!