Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel megpróbáltuk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel megpróbáltuk az anális közösülést, de nem tágult neki ki normálisan. Mit tudtok rá ajánlani?

Figyelt kérdés

Annyira nem tágult ki neki, hogy nem tudtam berakni. Még egyikünk se próbálta soha, de ez most nagyon kellemetlen volt neki. Mit ajánlatok rá? Izomlazító jó rá?

Komoly válaszokat szeretnék kérni!



2017. febr. 8. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ő is akarta?

Ha igen, sok türelem, kényeztetés, fokozatos tágítás, síkosító.

2017. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Próbálkozzatok inkább a vaginálissal.
2017. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Kinyaltad, megujjaztad?
2017. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
sok tűrelem kell hozzá és kényeztetés hogy kitáguljon!Síkosító és simogatás ujazás...
2017. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Többszöri próbálkozást. Én a barátnőmnek csak harmadjára tudtam elvenni a szüzességét, mert annyira szűk puncija volt
2017. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Síkosító (babaolaj, testápoló) a másik, hogy nagyon fel legyen izgulva és ezáltl ellazulva, másként a popsiban a második záróizom megsérül (szépen fel is repedhet)

Tehát, ha Ő lelkileg nem áll készen a dologra, erőlteti nem érdemes.

Síkosító, lazulás, és nagyon lassan, óvatosan kell csinálni (ezt se sötétben, hogy látni lehessen mondjuk neked).

Ujjal is lehet finoman tágítani.

Én sem tágulok ki nagyon, ritkán is csinálom így, minden elsőnél fáj egy kicsit, síkosító ide-oda, lazulás izgalom ellenére.

De én úgy értékelem, hogy ettől jó, talán ettől különleges a dolog. Kinek mi jön be.

2017. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Neked kell kitágítanod, nem magától fog :-P Addig ne is próbálkozz a farkaddal, amíg két ujjad be nem megy könnyedén. Tehát olyan nincs, hogy nem tágult ki neki normálisan, csak olyan, hogy nem tágítottad ki normálisan :-P

Volt olyan csaj, akit első alkalommal kb. 40 percig tágítottam!

2017. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 -=CRYstal=- ***** válasza:
65%
izom lazító? :) ahhoz hogy seggbe telefonáld, szana szerte szét kell nyalogatni a fingót, kezecskéddel játszani vele,de ha ilyenektől viszolyogsz hagyd a retekbe az egészet,mert ha nem készíted fel rendesen csak visítás lesz de nem az élvezettől :)
2017. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk ne csináljátok úgy. Mert talán annak a testrésznek nem ez a funkciója. Nem véletlen ellenkezik a test. De csak nyugodtan erőltessétek, aztán majd mehet a barátnőd végbélrepedéssel a sebészetre. Sajnos sokan nem tudják mennyire ártalmas a dolog, főleg hosszú távon. Rengeteg sérülést és fertőzést lehet összeszedni. Rendkívül körültekintően kell eljárni ahhoz, hogy minimális legyen a kockázat, de erre a legtöbb pár képtelen. De azért hajrá, nyomjátok.
2017. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy kis gyökérarcú vagy.
2017. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!