Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy a vírus eljutott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a vírus eljutott a beleimbe is?

Figyelt kérdés

Kijöttek nemi szemölcsök a végbélnyílásom körül. És szoktam olyat ha maszturbálok akkor ujjazom a fenekemet is, így lehet valami bajom ott belül is?

Nagyon megvagyok ijedve, egyáltalán hogyan tudja megnézni az orvos?



2017. febr. 1. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész az urológushoz,bepucsítasz ő megnézi valószínűleg felnyúl vagy vesz kenetet! De mindenképp fordulj orvoshoz!
2017. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha tudom, hogy a körfűrész vág, akkor nem nyomom hozzá a karomat...
2017. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HPV szemölcs a végbélnyílás körül is jelentkezhet, bőr- és nemibeteg gondozóba menj STD ambulanciára.
2017. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Na így jár az aki gumi nélkül tolatja magát ánuszba gratulálok.
2017. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most miért osztjátok !

Azt mondta, hogy ujjazza magát; annyit sem tudunk még, hogy volt-e nemi kapcsolata, más helyen szemölcse, stb.

Férfi vagy nő a kérdező ? Óvszer nélkül szexelt ? Máshol is vannak ilyen szemölcsök ? Stb.

2017. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

bőr és nemibeteg gondozó.

és legközelebb használ gumit.

2017. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem attól lettek szemölcsök, soha senkivel nem csináltam análisan! Csak magamnak ujjammal és néha vastagabb tollal.
2017. febr. 2. 19:12
 8/8 Joe.38 ***** válasza:
Gumival védekezni ? Helyes. Nem vagyok ellene..De gumi rajongóknak válaszolom : Van ember fiatal vagy nem fiatal aki nem is szexel. Még is elkap az életben WC n , iskolában kórhazban nem ferőzést , vírust egyebet is. A gumi nem véd meg ha farkara húza mondjuk az infulenza vírus ellen. Ezzel azt mondom nem csodaszer és nem mindenre megoldás a gumi. Azaz egy pár aki együtt él ... az is mindig használjon humit ? Ne is tüsszensenek ne is igyanak egymás poharaból , ne fürödjene egy kádban. Úgy éljenek együtt hogy semmi forman ne érintkezzenek ! Úgy eljenek együtt , hogy külön ! Ja. Gumi a mindenre megoldás. Ez önáltatás.
2017. febr. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!