Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, szerintetek engedne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szerintetek engedne?

Figyelt kérdés

A baratnom nem ez a nagyon perverz tipus de egy odaado lany, en szeretm a popsinyalast labfetish szajbaelvezeses dolgokat, de ezeket nem csinaljuk meg.

Lovaglo pozicioba az ujjam beszoktam dugni a fenekebe de nem az egeszet csak egy kicsit, szerintetek ezalapjan engedne, hogy kinyaljam a gyonyoru popsijat es az analt? Vagy csak elvan vele, hogy benyulok es kozombos neki ez a dolog. En remenykedek, hogy elvezi es kesobb a popsilyuka nagyobb szerepet kap.



2017. jan. 31. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor nyalod akkor kezd el nyalni a popsija felé is .. nincs ebbe semmi bonyodalom, nézd hogy reagál mire.te ismered mit szeret, mert neki felvázolni akár mit szeretnél
2017. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A popsinyalást tuti engedné.

Ha kedveli hogy a popólyukát ujjazd, akkor a nyalás csak grátisz.

2017. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az a fajta lány vagyok, aki a popsi ujjal való izgatását élvezi, de az anált azt nem hagynám. A nyalással semmi gond, de az szerintem nagyon fájna, ha a partner a seggembe tolná a farkát. Az én barátom is pont csak egy kicsit szokta bedugni az ujját a popsimba lovaglópózban. Nekem ez bőven elég. Szerintem nem biztos, hogy engedné a barátnőd. (A helyedben csak akkor nyalogatnám a popsilyukát, ha közvetlenül aktus előtt fürdött.)
2017. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatban ezt a partnerek egymással beszélik meg :-P
2017. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

beszélni kell vele.

nekem sem engedte,mert ez+az+így+úgy.

aztán,hogy hirtelen kinyaltam a popsiját és ő nagyon élvezte.

úgyhogy megengedte,hogy behatóbban tanulmányozzam a fenekét.

a szájbaélvezés az macerásabb volt.de miután "visszadhata" a cuccom és én lenyeletem,már nem fintorog tovább.

2017. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!