Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha az udvarlótok soha nem engedné, hogy fizessetek? Megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Randizunk egy lánnyal, és mindig ki akarja fizetni az ő részét(egyszer ő akart fizetni mindent), de én nem engedem, mert tudom, hogy elég kevés jövedelme van(tényleg nagyon kevés!) Volt már rá példa, hogy láttam, hogy ez nem igazán tetszik neki, de én meg nem szeretném, ha mondjuk holnap pirítós kenyér lenne az ebédje, mert ma ő fizetett...

#randi #pénz #fitet
2015. aug. 12. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyenjogúság érdekében néha megengedhetnéd neki. Én is szeretem a saját részem fizetni.
2015. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sértődnék meg, de zavarna, ha mindig, minden egyes randin a férfi szeretne fizetni. Nem azért megyek el, hogy ingyen kajában, múzeumban, satöbbiben lehessen részem. :)

Szóval nyugodtan megengedheted neki, nem bűn!

2015. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van akinek sérti az önérzetét, és úgy is érezheti -nem jogosan- más egyébbel tartozik cserébe.
2015. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha soha nem engedné, akkor zavarna. Egy fagyit, kávét simán fizethet, de nem várhatom el, hogy mindenre ő hívjon meg engem, elvégre nekem is ugyanúgy van fizetésem, mint neki, nem igaz? :) De ki hogy van ezzel, meg kell beszélni ;)


21/L

2015. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én, amikor fiatalabb voltam, nagyon küzdöttem ezzel. Mindig ki akartam fizetni részemet, megalázónak éreztem, hogy a férfi fizet helyettem, mert úgy gondoltam, hogy akkor ezzel feljogosítom a férfit bármire. Tehát mondjuk megcsókolhat, mert fizetett. Tudom, ez hülyeség, de bennem ez volt.


Aztán valahogy beletörődtem, hogy a férfiaknak ez fontos, meg amúgy is ő hívott meg, olyan helyre, ahová magamtól nem biztos, hogy elmennék, már csak azért sem, mert nem engedhetem meg magamnak. Már eljutottam arra a szintre, hogy többnyire fel se ajánlom, hogy fizetek bármit is, csak a többedik randinál, olyankor meg már egy részük hagyja. Lehet látni egy férfin, hogy már kapja elő a pénztárcát, fészkelődik, az ilyen típusúak sose hagyják, hogy fizessek. Aztán persze van, aki nem találja, otthon felejti (!) a tárcáját, hát az gáz. Aki ezt csinálta első randin, és utána hívott, annak fel se vettem a telefont. Meg persze van a köztes állapot, akinek mindegy. Úgy készül, hogy kifizeti, de ha felajánlom, hagyja, hogy fizessek.


Beszéld meg vele, hogy neked ez fontos, te hívod meg, mert vele szeretnél lenni, s nem akarod kellemetlen helyzetbe hozni ezzel, de nagyon örülnél neki, ha hagyná, hogy te fizess. Az anyagi helyzetét ne hozd fel, női büszkeség is létezik. Inkább többször hangsúlyozd, hogy ragaszkodsz ehhez, neked fontos, hogy jól érezze magát, stb. Ha végképp nem megy, rendezd a számlát stikában (pl. amikor mosdóban van, vagy mondd, hogy kimész és közben fizetsz is). Ez szörnyen bosszantó, de azon kívül, hogy tudomásul veszi, nincs mit tenni. 27N

2015. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!