Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ront-e a megítélésén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ront-e a megítélésén, ha az udvarlótok nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

És emiatt nem igazán szeret eljárni diszkóba, kocsmába, nem kedveli az olyan összejöveteleket a haverokkal, amikor világos a cél: részegedjünk le ma este.

Tehát problémát jelentene-e, ha társasággal kulturáltabb kikapcsolódások, szórakozások felé vonzódna, de leginkább azt szeretné, ha legtöbbször csak a lánnyal lehetne?


2012. dec. 12. 19:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
"de leginkább azt szeretné, ha legtöbbször csak a lánnyal lehetne" - ez jobban zavarna.
2012. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Bratilla ***** válasza:
62%
Inkább előny. :) Legalábbis szerintem, én is ilyen vagyok, csak lányban. Szerintem undorító is egy pasi, ha már full részeg.
2012. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szeretjük egymást kell a társaság is.Az alkoholtalanság nem probléma,sőt,sőt,sőt!!Az apám mellett enem volt jó úgy felnőni,hogy ivott.Kellőképpen megutáltam az alkoholt kezelni nem tudó embereket.
2012. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 ktk312 ***** válasza:
100%

Nem iszok, csak nagy ritkán...

Az az igazság, hogy nem gyártottak még olyan alkholos terméket, ami ízlene. Meg nem is kívánom az alkoholt...

Nem ezt tapasztalom, hogy tisztelnének érte... Sőt néhány lány még furcsán is néz amikor közlöm vele xd

17/F

2012. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#3 - Pont emiatt fogadtam meg én is gyerekkoromban, hogy soha nem fogok inni és nem is nehéz türtőztetnem magam ellene.
2012. dec. 12. 19:54
 6/29 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem iszok. És igenis, nagy hátrány, mert ma szégyen, ciki, ha valaki nem iszik. De leszarom, haladok a célom felé, ha egyedül kell meghalnom -mert nincs olyan lány, aki tisztelné ezt bennem- hát, akkor egyedül halok meg. Majd a 100millióim kárpotolják bánatom.
2012. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy én kifejezetten szeretek inni a barátnőimmel, meg hülyéskedni, de nem lenne kifogásom egy ilyen fiú ellen, sőt. Csak ne akarjon kisajátítani és megváltoztatni, mert azt nem szeretem. Én ittasan is ugyanaz a lány vagyok, mint józanon, csak többet röhögök. :) Szerintem egyáltalán nem ciki az, ha nem iszik az ember. Én sem ittam sokáig.
2012. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, sőt nagyon örülnék neki, ha egy ilyen fiú udvarolna nekem. Tartsd meg ezt a jó szokásod! :)

Mások rossz megjegyzéseivel pedig ne törődj.

21/L

2012. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én csak az alkohofób gondolkodású emberektől borzongok meg, főleg attól a hatalmas arányú álszentségtől, amit osztanak közülük. Egyébként természetesen nem kizáró ok, legyen ez fiú, lány esetében. F vagyok asszal.
2012. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Álszentségnek tartod, hogy amiatt nem iszom, mert 'apám' 13 éves koromig minden nap részegen jött haza és nekem kellett tőle megvédenem édesanyámat? Hát ahogy gondolod... :)
2012. dec. 16. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!