Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ront-e a megítélésén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ront-e a megítélésén, ha az udvarlótok nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

És emiatt nem igazán szeret eljárni diszkóba, kocsmába, nem kedveli az olyan összejöveteleket a haverokkal, amikor világos a cél: részegedjünk le ma este.

Tehát problémát jelentene-e, ha társasággal kulturáltabb kikapcsolódások, szórakozások felé vonzódna, de leginkább azt szeretné, ha legtöbbször csak a lánnyal lehetne?


2012. dec. 12. 19:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Igen, az előbb arra utaltam, hogy álszentségnek tartom, hogy amiatt nem iszol, mert apád 13 éves korodig minden nap részegen jött haza és nekem kellett tőle megvédened édesanyádat.

Kitűnő logikád van.

2012. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, az alkohol felszínre hozta apukád alapvető nyílt személyiségét, szegénységi bizonyítványát. Aki a társadalmat fikázva váltig szidja az alkohol fogyasztásuk miatt és mindig prédikátort játszik, mondva hogy az alkohol rossz, szintén van olyan szegény ember, mint egy feleségverő családapa, csak máshogy fejezi ki.
2012. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
És elárulod az okát is, vagy ezt csak úgy kijelented és fogadjam el?
2012. dec. 16. 22:21
 14/29 anonim ***** válasza:
50%

4 -es, jah, szerintem is full gané íze van akármelyik alkoholnak, de még az alkoholmentes sőr is keserű mint az élet. Ilyenekt hogy tudnak mások hektó szám inni, soha nem értettem meg. EGyszer voltam részek életemben, de igen jól berugtam, mindenkit elküldtem a fenébe akkor, egy állat voltam, viszont nem értettem,hogy mi jó van ebben. Egyszerüen útálom az alkoholt. De tudod ez a rajság,hogy igyál, és légy minél menőbb ettől A sok tini majom azt hiszi, ez a divat. A nők is nagyon el vannak tévedve! nekem se kéne egy iszákos nő, olyan meg főleg nem aki ez miatt húzza a száját. DE!

azért annyiból megalapozott lehet a szájhúzás,hogy előítéleteket kreál a gyogyós fejében ilyenkor miszerint:

"nem iszik? Ez valami visszahúzódó antiszoc p öcs lehet, ennek még barátai sincsenek tám, hisz az alkohol meg a cigatetttya teremti meg a kohéziót az emberek közt, micsoda egy kihúzó kretén lehet ez, lehet hogy még unalmas is" aztán ezért inkább keres valami társaságpárti beolvadósabb ,könynebben beilleszkedőbb bírkát magának ,akivel jobban lehet lazulni, röhörészni, meg szórakozóhelyre járni.

Az absztinensek /nem iszákosak/ 90% szerintem a szórakozóhelyek patkányfészek légkörétől is lavorba hány.

Ez meg főleg a bulizós beállítódottságú lányoknak igencsak a tyúkszemére való taposást jelenti! nem preferálják tulzottan. Így mehetnek állandóan maguk bulizni, ja és még szarrá is fongak csalni mellé ajándékképp, hogy lásd, mit vesztettél azzal, hogy nem állsz be a piások soába!

2012. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó, én nem tudom, hogy te milyen lányokkal találkoztál eddig, de én se józanon, se ittasan nem csalom meg a párom. :) Minden hétvégén, van, hogy hétköznap is eljárunk a lányokkal bulizni, iszogatni, de soha nem is fordult meg a fejemben a megcsalás. Aki csalni akarja a párját, az megteszi józanon is, az alkohol csak elmossa a gátlásokat. Én általában, ha hazaérek piásan, akkor rámászok a barátomra, mert őt kívánom. :) Kérdező, megértem a hozzáállásod, nekem is volt nem ivós fázisom és nekem is ivott apukám, noha nem volt agresszív. Viszont én nem azért iszom, mert bánatos vagyok (mint apukám), hanem azért, mert szeretek. Szeretek bolondozni és röhögni a barátnőimmel, amit ugyan józanon is megtehetünk, de ittasan kicsit perverzebbek a poénjaink pl. :)
2012. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

kérdésre a válasz: dehogy ront rajta:)

engem egyáltalán nem zavarna, ha nem szeretné az alkoholt, én se szeretem, így már lenne egy közös bennünk^^ viszont engem az se zavar, ha valaki szereti, csak alkoholista ne legyen, abból már elég volt.

2012. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
69%

kinek van szüksége egy fúl részeg barátra?????

én nagyon boldog lennék ha találkoznék valakivel aki nem az. Ha meg udvarolni próbálna valaki aki szokott inni (tök mindegy mennyit) az zavarna.

2012. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%

Engem inkább az zavarna, hogy a seggemben akar ülni otthon az ágy szélén.


Ne haragudj, árnyalhatod, meg magyarázhatod, hogy milyen sanyarú sorsod volt, de egy lánynak sem azzal van baja, hogy a pasi nem részegedik le, hanem azzal, hogy egyáltalán semmit se csinál, sehova se lehet vele menni, semmire sincs igénye, legszívesebben csak a seggébe bújna és nézné a másikat otthon egész nap. Ez pedig rohadt unalmas és egy épeszű aktív tizen-huszon éves sem erre vágyik.


Ezen az oldalon sokszor jön az fel, hogy "kiélni" magad stb. Nem szeretem a kifejezést, ráadásul rosszul is használják. Ez nem azt jelenti, hogy minden jött-menttel összefeküdni, meg részegnek lenni állandóan, hanem azt, hogy élményeket gyűjtöttél, eljártál ide-oda, vannak társas kapcsolataid, nem pedig leépül az életed annyira, hogy 16 éves korodtól az a legnagyobb programod, hogy dvd-zel a pasiddal otthon. És mikor pár év múlva szakítotok rájössz, hogy jé, tulajdonképpen melletted majdnem elment az élet és évekig semmit se csináltál.

2012. dec. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled! De miért zárná ki a nem ivásom, hogy emellett ne éljek aktív életet? :) Legutóbb is én próbáltam mindenféle programot szervezni, de a lány nem akart semmiben részt venni. Még csak egy teára sem tudtam beinvitálni valami hangulatos helyre, vacsorát nem is említem, ennél 'durvább' programokat meg álmodni sem mertem vele. Nem is tartott sokáig.


Szóval a lényeg, hogy ha valaki nem iszik attól még lehet jó kedélyű és izgő-mozgó, a kettő nem üti egymást.

2012. dec. 17. 01:19
 20/29 anonim ***** válasza:
18-assal értek egyet!
2012. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!