Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ront-e a megítélésén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ront-e a megítélésén, ha az udvarlótok nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

És emiatt nem igazán szeret eljárni diszkóba, kocsmába, nem kedveli az olyan összejöveteleket a haverokkal, amikor világos a cél: részegedjünk le ma este.

Tehát problémát jelentene-e, ha társasággal kulturáltabb kikapcsolódások, szórakozások felé vonzódna, de leginkább azt szeretné, ha legtöbbször csak a lánnyal lehetne?


2012. dec. 12. 19:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy áruljam el az okát? Logikázd ki. ;) Ha meg tudnám számolni, hány csontig megkeseredett pszichiátriai eset volt már itt és más oldalon is, persze csak szigorúan online, aki amellett hogy szidott mindenkit maga körül, 0 önbizalom, 0 pozitivizmus benne, elrákosodott az élet és ő az egyetlen normális, és EZEk mindig az alkoholt és cigit is halálos bűnként elítélik, ezzel is azt bizonygatva, hogy ők mennyivel értékesebbek mindenkinél :D Én eszem, iszom, buliba járok és tovább tanulok még ezekben az "ellehetetlenített" oktatási rendszerben is (mert nem attól leszek csöves, ha most van olyan szak, amire senkinek sincs szüksége ezért nem lehet bekerülni), és remélhetőleg állásom is lesz. A többiek meg nyugodtan fikázzák tovább a kocsmában sörözgetőket és lőjék fel az egojukat :D
2012. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Egy apró észrevétel: nem fikáztam én senkit, mindenki azt kezd magával amit akar. Én viszont nem fogok azért inni, hogy ne lógjak ki a sorból, mert egyrészr utálom, másrészt megtapasztaltam mit tesz az emberekkel, harmadrészt öszintén mondd meg, mi értelme az ivászatnak? Nem lehet, hogy épp annak van problémája, akinek inni kell a gátlásai feloldásához és hogy jól érezze magát?

A cigi meg végképp olyan dolog, aminek az égvilágon semmi értelme nincs és nincs olyan érv, ami indokolni tudná a fogyasztását...

2012. dec. 17. 13:35
 23/29 anonim ***** válasza:
Látod? Nem érted, épp ez a lényeg, ezért kár is lenne pont neked magyarázni, mivel valószínűleg újra meg újra maradnál ennél a gyökeres felfogásnál, hogy ha te azt hiszed, akkor az biztos így van, akik meg élnek az efféle szórakozással, meg érthetetlenek. Nekem érdekes módon megy ;) Amúgy pont az ilyenekre írtam, hogy álszent, amit most irkálsz gyakorlatilag. Tetszik-e Brad Pitt, magyar irodalom költői (Ady Endre) tök mindegy, másnál véletlenül észre se veszed gondolom, mert nála ez jópofa és okés. Ráadásul nem egy olyan emberről hallottam, aki olyan tanárkodó típus és alkoholszűz volt, mint te, és később őt kellett kórházba vinni mert láma módon minden alkalommal ájulósra itta magát, tapasztalatlanságból ítélkezni a leggagyibb álláspont. és álszent, mert ha mindenki ilyen fóbiás lenne, mint a fórumokon, akkor nem ilyen sztereotípiánk lenne :D
2012. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kövérnek lenni sem indokolt semmilyen szempontból, mégis erkölcstelennek látod, ha egy rossz szót szól valaki rájuk, mert az bunkóság. Jé, de érdekes.
2012. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Alig tudom kibogozni mit írsz, annyira érthetetlenül fogalmazol, de mégis mit javasolsz? Kezdjek el inni mikor egyáltalán nincs rá szükségem? :D Egyre inkább érzem úgy, hogy itt Neked lesz valami elfojtott problémád :)
2012. dec. 17. 14:18
 26/29 anonim ***** válasza:

Ezen felesleges vitatkozni. Nem vagyunk egyformák, én is utálom az alkoholt, mert apám is alkoholista, de ez még nem azt jelenti, hogy mindenki aki iszik az kevesebb vagy rosszabb ember lenne, mint a többi. Inkább azokkal van gondom, akik nem bírnak mértéket tartani és agresszívek lesznek a piától. Nem szólom le azokat, akik velem ellentétben eljárnak bulizni meg iszogatni, az ő dolguk. De sajnos vannak olyanok, akik meg lenéznek engem, mert nem iszom egyáltalán, pedig lány vagyok. Az a baj, ha valaki nem olyan, mint a többség, akkor már gyökérnek tartják.

21/l

2012. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26-os: Pontosan erről van szó. Én nem leszóltam azt aki iszik, főleg nem azt aki normális keretek között teszi. Viszont én le vagyok szólva azért, amiért az elveim miatt nem iszok.
2012. dec. 17. 14:25
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem néz titeket senki sem gyökérnek.

Kérdező, a gátlásokhoz annyit fűznék még hozzá, hogy nem mindegy, hogy kiről van szó. Én és még több barátnőm/barátom vezető pozíciókban dolgozunk, nagy felelősség hárul ránk, így hétvégén bizony a lazításhoz szükség van egy kis italra. Ebben a helyzetben nem igazán könnyű "gátlástalannak" lenni. Ha valaki mértékkel fogyaszt alkoholt, akkor nincs probléma.

2012. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, milyen nehéz felfogásod van.. most megpróbálhatnám egy a4-es mennyiségben ecsetelni, amit leírtam fentebb, szintén már részletezve, de úgy érzem, fölösleges lenne.

Nem vagy egy kicsit paradox? Először arról beszélsz, hogy fúj pia, fúj dohányzás, majd ha más ír ugyanerről (aki szintén nem iszik), akkor már mindjárt ilyen befogadónak írod le magad. Magadnak mondasz ellent, nekem meg folyton hülyeségeket válaszolsz, aminek semmi köze ahhoz, amit írtam. Inkább a te logikád követhetetlen.


Következő kérdésedre nem, nem azt írtam hogy most meg keress hajléktalanokat és vedd el a piájukat, majd üsd le vele, hanem azt írtam, ami fentebb olvasható - félreértések végett. ;)

2012. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!