Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/ Férfiak ilyenkor normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ Férfiak ilyenkor normális, hogy fel áll a férfiassága, szerintetek mondjam neki, hogy szeretnék szexet vagy ez bénán hangzik?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok a barátommal:) nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást. Szex még nem volt! Csak petting, csók, ölelés, simogatások stb.


A barátomnak viszont sokszor ágaskodik a farka. Amikor alszunk, mindig rám tapad és érzem, hogy felizgult, pedig nem is volt csók vagy ilyesmi, ez ilyenkor is előfordulhat, ha csak összebujunk és átölel engem amikor alszunk? Meg ha otthon vagyunk és csókolózunk és magához húz, mindig érzem a keménységét...meg hát látom is. Nagyon tetszik, hogy hatással vagyok rá, de szeretnék is most már lefeküdni vele, ( ő az első barátom)


Szerintetek mondjam meg neki, hogy lehet szex? Mert eddig úgy éreztem azért várt, mert tudta, hogy szűz vagyok és nem volt még barátom,meg petting is csak 1 hónapja van.


19.L


:)


2017. febr. 3. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategóriába raktam..mert igazából ez a szexualitásra vonatkozik..:)
2017. febr. 3. 16:06
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha nagyon akarod akkor mond meg csak siman hogy én készen állok a dologra ha te is vakami ilyesmit mondj vagy egyszeruen magátol megtorténik
2017. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nyúlj oda, simogasd, kapd be, stb... le fogja vágni, hogy mit akarsz.

És igen, normális, a barátomnak egy összebújós filmnézéskor már áll, pedig nem tizenéves.

2017. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ja érzetesd vele hogy akarod
2017. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne az én barátomnak is van olyan hogy elég neki ha meglát vagy a telefonba a hangomra pedig már felnőtt férfi. De ne mond neki az olyan furi ha mondod hogy "most már készen állok" legalábbis szerintem ott és akkor nem fog tudni mit kezdeni ezzel a mondandóddal. Ha jön magától Mikor csokoloztok vagy valami kezd el te biztos lwfogja vágni ha rávezeted.
2017. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Csak szerintem gáz,hogy tini kategóriában valakinek a pasija már felnőtt férfi?-ez nem neked szól kérdező.


Ne mondd neki,hanem éreztesd vele.

2017. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se mondd, inkább cselekedj!
2017. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os te gyökér. A tini kategóriába csak tini írhat?? 24 éves vagyok nem mondanám magam tininek. Baromagyú😒 5-ös voltam gondolom nekem szóltál.
2017. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!