Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bizonyíthatóvá válna, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonyíthatóvá válna, hogy a házasság előtt szexelők rosszul járnak, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, bizonyítanák, hogy létezik pokol, és a házasság előtt szexelők odakerülnek... mit tennétek?


Megérné pár évtizedig szexelni egy örökkévaló szenvedésért cserébe?


Esetleg sokan "megtérnének"?


Mi lenne akkor a társadalommal? Eluralkodna a szexuális frusztráció, esetleg gyors házasságkötések követnék egymást, szinte óránként?


Lehet, hogy sötét korszak köszöntene az emberiségre?


2017. febr. 1. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézus meghalt a bűneinkért, ezzel létrehozta a bűnbocsánat intézményt: ergo annyi történne, hogy utána mindenki meggyónná :-D
2017. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most már úgyis mindegy.
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Seftelnék a papokkal h gyóntassanak meg, bizonyos mennyiségű áldozatért cserébe. Szüzek, pia, lóvé stb hehehehehe
2017. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
megcáfolnám a bizonyítékot! ;)
2017. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy olyan istent nem ismernék el aki a pokolba küldene azért mert fiatalon házasság előtt szexeltünk a férjemmel. Ilyet Isten amúgy nem is vár el, házasságtörés van bűnként megnevezve, nem a házasság előtti nemi élet. Persze az akkori világban ez társadalmilag volt inkább bűn, mert ugye a védekezés és az egészségügyi ellátás hiánya miatt senki nem akart betegséget összeszedni illetve tudni akarta, hogy a gyerek valóban az övé-e.


De a mai világban ez értelmetlen lenne.

2017. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"ha eljön az időm lelkem a pokolba indul, a papoké lehet a mennyország"
2017. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5:

A házasságon kívüli szex a paráznaság bűne, amely a Biblia szerint ugyan olyan súlyos, mint a lopás, gyilkosság, házasságtörés, bálványimádás. Forgasd egy kicsit a könyvet, mielőtt nyilatkozol ;-)

2017. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Évekig forgattam. A tízparancsolat az irányadó,a többit az adott társadalom morálja határozza meg. (Jézus után szabadon, aki a parázna nő megkövezését megakadályozta) ő már csak tudta Isten fiaként....
2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8:

Azért elég rendes redukció az egész Biblia tanításait a tízparancsolatra korlátozni :-D Végül is az összes többi részére is világméretű egyházak épültek :-P De persze, ha a te lelkiismeretednek így kényelmes, akkor ragadd ki belőle ami a komfortérzetedet biztosítja a többit meg dobd sutba :-P Oh wait! Mi is a hatodik parancsolat? ;-)

2017. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felelőtlen házasságkötéseket eredményezne és elszaporodnának a szexuális bűncselekmények.

Mondjuk azt nem tudom,hogy vajon én is örökre a pokolban égnék-e, mert szexeltem házasság előtt, de csakis egy férfival és hozzámentem. (Azóta is csak vele)

Tehát mennyire vagyok bűnös, ha szerelemből tettem, nem pedig az élvezetek hajszolása miatt?

2018. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!