Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet az baj, hogy ha túl sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az baj, hogy ha túl sok cuccok lövök ki magamból? Úgy értem rengeteget.

Figyelt kérdés
Minden nap szexelek, ha nem a barátnőmmel, akkor megoldom magamnak, de minden alkalommal rengeteg ondóm jön. A rekordom, amikor egyszer nagyon be voltam izgulva 9 löket egymás után. A mostani barátnőmet zavarja (ő a második). Két lepedőt kell egymásra tenni összehajtva, hogy ne ázzon át az ágy (gumit egyikünk sem szereti, de veszéles is lenne, mert ilyen mennyiségnél szakad...). Ha nem szexelek akár csak egy napi, akkor már egyfajta feszítő érzés is jön hozzá hason belül, bár nem kellemetlen, de ez egészséges? 19/f
2017. febr. 1. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9:

Így a 42 évemmel, három gyerekkel magam mögött nem mondanám magam szűznek. De hallottam már olyanról, hogy a gumi kiszakadt, mivel kb. 18 éven keresztül gumival védekeztem, így kétszer már én is tapasztaltam ilyet. Viszont nem attól szakad ki, ha túl sok cucc kerül bele :-P

2017. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én szeretem még élvezés után is lökni egy darabig, szóval hidd el hogy kiszakad, főleg ha kemény a farkad. am nekem is egyszer volt ilyen, de éppen elég, inkább a tabletta
2017. febr. 1. 18:33
 13/13 icu75 ***** válasza:
Csíkozd magad szájba,idióta troll. :-D
2017. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!