Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám kiűzni magamból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiűzni magamból azt a gondolatot, hogy csak rendes lányokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy kapcsolatban, hanem még simán lefeküdni sem akarok olyanokkal akik sok férfival voltak. Felfogom, hogy nem jó ez a hozzáállás, de nem tudom mégse figyelmen kívül hagyni. Nem balfa.z vagyok, nem azért vagyok ilyen. Voltam több nővel, csak mindig komolyat kerestem és mindig olyanokat találtam akik sok férfival voltak. És így kialakult bennem, hogy nem ilyent akarok, de így meg kb egyedül rohadok meg, mert nemet mondok majdnem minden nőre. Mit tegyek?Hogy űzzem ki ezt a fejemből?Nem tudom így élvezni.
2015. jún. 7. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész egy k_rvához: Problem solved
2015. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem tudok elmenni kurv.hoz. Ez a lényeg. Am 21F
2015. jún. 7. 01:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem konkrétan kur.a kéne, de akár az is végülis, mert nem mennék el hozzá. Szóval másképp fogalmazni,hogy kb több érzelem kell már mint egy katolikus nőnek. Nem tudom, hogy lettem ilyen:(
2015. jún. 7. 01:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Találsz olyan partnert, aki számodra megfelelő, kielégítő (érzelmileg).


Szerinted nem mindenki ezzel a kérdéssel küzd? Csak mindenkinek más az igénye, elvárása.

2015. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor az is normális, hogy mondjuk le sem feküdnék nővel ha mondjuk ri.anc? Tehát, hogy arra sem kéne?
2015. jún. 7. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Statisztikai szempontból közelíted a 'normálist' vagy esetleg más szempontból?


Nem kell ám fűvel-fával kefélni, senki sem mondta hogy olyan nőkkel (vagy fiúkkal, vagy kecskékkel) szexeljél akikkel nincs ingerenciád.


Sőt, a te hozzáállásod lenne a korrektebb, igazi Férfira valló viselkedés, igazi Nőknek pedig valódi Férfiakra lenne szüksége.


Ezzel persze én most nem akarok elítélni senkit, mindenki annak adja oda magát akinek/aminek akarja, nemtől vagy fajtól függetlenül, csak van egy egészséges erkölcs is, ami aztán több boldogságot adhat az embernek (két embernek) mint az üres numerák. De akinek az utóbbi kell, persze azzal sincs semmi baj, szerintem te szerencsésebb vagy, hogy így gondolkozol ennyi. Kívánok sok sikert a hasonló gondolkodású párod megtalálásában!

2015. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:( Megnyugtató volt olvasni:) Talán akkor nincs velem gond:) Igen amúgy én is úgy gondolom, hogy ez a normális hozzáállás, csak más világ van és ez miatt vagyok kicsit tanácstalan.De így már nem:) Ment a + :)
2015. jún. 7. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!