Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet az baj, hogy ha túl sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az baj, hogy ha túl sok cuccok lövök ki magamból? Úgy értem rengeteget.

Figyelt kérdés
Minden nap szexelek, ha nem a barátnőmmel, akkor megoldom magamnak, de minden alkalommal rengeteg ondóm jön. A rekordom, amikor egyszer nagyon be voltam izgulva 9 löket egymás után. A mostani barátnőmet zavarja (ő a második). Két lepedőt kell egymásra tenni összehajtva, hogy ne ázzon át az ágy (gumit egyikünk sem szereti, de veszéles is lenne, mert ilyen mennyiségnél szakad...). Ha nem szexelek akár csak egy napi, akkor már egyfajta feszítő érzés is jön hozzá hason belül, bár nem kellemetlen, de ez egészséges? 19/f
2017. febr. 1. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ez sok? Nekem 11-12 kilövelés van és sosem szakadt még ki a gumi, a lepedő sem ázott még át, mivel nem oda engedem. Annyi, hogy nem papírzsepit, hanem törölközőt használok.
2017. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nem sok ... egyébként tényleg arra gondoltál, hogy ennél többet telelőnél? :-D

[link]

2017. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hehe...hát nem tudom akkor mi a sok, de minden löketnél vagy egy méteres csík jön lol
2017. febr. 1. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:

#3:

Győzködd magad, ha jól esik az egodnak, hogy neked sok van :-P De ajánlom, hogy szexelj más férfival és akkor majd meglátod, hogy másnak is van annyi :-P

2017. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csajod szajaba nem probaltad? S akkor nem kell annyi lepedo. Hm??
2017. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3: nem esik jól te szellemi visszamaradott, neked ez derült ki a kérdésből? bnőm nem szereti egyáltalán
2017. febr. 1. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Cseréld le olyanra, aki szereti! (Szellemi visszamaradottnak hív egy olyan, aki azt hiszi tud annyit kilőni, amitől a gumi kiszakad :-D :-D )

2017. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"de minden löketnél vagy egy méteres csík jön" Akkor felmosovödörbe üritsél.
2017. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert olyanról még véletlenül sem hallottál igaz, hogy a gumi kiszakad? te szűz vagy még ugye?
2017. febr. 1. 18:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Xd
2017. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!