Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új partner, másféle szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partner, másféle szex, hogyan szokjak hozzá?

Figyelt kérdés

Most jöttem nemrég össze egy fiúval.(mindketten 19evesek vagyunk)

Nagyon jó vele lenni, minden tökéletes, a szex sem rossz, csak furcsa kicsit, hogy egy 'új fiúval' kell. Alapból nekem nincs gondom orgazmus téren, elmegyek minden formában, de most nehezebb sokkal. Nem tudom mit lehetne tenni, hogy vele is konnyen menjen az orgazmus? Segítsetek, nagyon fontos lenne, mert minden más tökéletes, és szeretném én is teljesen kiélvezni ezt vele!


2017. jan. 28. 17:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Lehet hogy valaki nem akarja hogy jót dugjál. De látszik hogy te is milyen vagy. Mint általában mindegyik lány. Megunom az egyik faszt, megyek a másikra. Csak gratulálni tudok a mai lányoknak.
2017. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Előző pasiddal könnyen ment a szex? vele milyen volt? Elég bénán hangzik, de ha az előző pasiddal jobb volt, akkor az ujjal nem lesz jobb. Tapasztalatból mondom. 24/L
2017. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Általában egy kapcsolat elején ha a szex nem jó, akkor sose lesz tökéletes. Nem fogsz könnyebben elmenni. Volt egy palim, tökéletes volt vele minden, kivéve a szexet. Szakítottunk is....
2017. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha nem jó vele a szex, akkor az azt jelent, hogy nem vagy tiszta. Nem engedted még el a régi partneredet, sőt, lehet hogy a régi partnered jobb volt. Minden előfordulhat, de ez a két legfőbb ok. Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha az elején nem jó, akkor már nem is lesz.
2017. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Baromi jó szexuális élményed lehetett vele ha gyakorikerdesek.hu-n utánakérdezel. Történet egyszerű: nem felejtetted el az exed, akivel ugy érzed jobb volt. Azt mondod nem, de a lelked mélyén így van. Szerintem gondolkozz el mielőtt belevágnál ebbe a kapcsolatba! 32/F
2017. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!