Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új partner, másféle szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új partner, másféle szex, hogyan szokjak hozzá?

Figyelt kérdés

Most jöttem nemrég össze egy fiúval.(mindketten 19evesek vagyunk)

Nagyon jó vele lenni, minden tökéletes, a szex sem rossz, csak furcsa kicsit, hogy egy 'új fiúval' kell. Alapból nekem nincs gondom orgazmus téren, elmegyek minden formában, de most nehezebb sokkal. Nem tudom mit lehetne tenni, hogy vele is konnyen menjen az orgazmus? Segítsetek, nagyon fontos lenne, mert minden más tökéletes, és szeretném én is teljesen kiélvezni ezt vele!


2017. jan. 28. 17:25
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:

semmi titok,misztikum nincs:

szexelj minél többet vele!!!

2017. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Alapból kell egy kis idő, míg összeszoktok, szóval nyugi.

Viszont a kommunikáció nagyon fontos a szexuális életetekben is, kell tudni beszélni róla és egyáltalán nem ciki. Nyugodtan megmondhatod neki mit szeretsz és egyúttal jó alkalom arra is, hogy megkérdezd, ő mit szeret. Biztos neki is (ahogy mindenkinek) vannak olyanok amiket különösen szeret és amiket egyáltalán.

Kommunikáljatok, hisz ez az egész a ti élvezetetekről szól! :)

2017. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha kicsit alább száll a lila köd, más sem lesz tökéletes.

Már ott elrontottad hogy kisfiúval kezdtél. De a te életed. Te kúrod el!

2017. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A tanulás megy? Vagy hülye kis pultos ribi akarsz maradni, akit húsz év múlva is csak leszopatnak a sörcsap előtt?
2017. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3,4 inkább szexeljetek ti is, hátha kevesebb lesz a feszkó és nem dől belőletek a sok szar...
2017. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kaptam ilyen negatív kommenteket, igen képzeljétek megy a tanulás. Szaktársak vagyunk, együtt is szoktunk tanulni, de mivel most épp vége van a vizsgaidőszaknak gondoltam merészkedek már egy jót szexelni....
2017. jan. 28. 21:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez a 4 szó a mondatomban mindenre válasz ad: nemrég, még csak,már

Nemrég jöttetek össze, még csak 19 vagy, de már odaadtad magad neki.


Kezded érteni?

2017. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legyél ott, vele, agyban is, ne csak az ágyban. Ne aggodalmaskodj, add oda neki magad egészen, és jó lesz. 39N
2017. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még friss a kapcsolat, nem tanultátok ki egymás vágyait, testét...nem szoktatok még össze. Irányítsd egy kicsit, ő is téged. Mi jó, mi izgat, mit szeretnél. Így hamarabb kialakul a harmónia és minden téren jól fogtok működni. A jó kapcsolat nem magától értetődő, tenni kell érte.
2017. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Új fiúval ha friss a kapcsolat már akkor elkúrtad. Gondolom nem rég szakítottál a másik paliddal azért nem megy jól. Nem is fog. Nekem se ment. Amíg nem szálltál ki teljesen az előző kapcsolatodból, nem is fog tökéletesen menni. 25/L
2017. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!