Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta meghízott, sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta meghízott, sokkal jobban felizgat a barátnőm látványa. Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokáig tartotta a súlyát (57 kilót a 161 centihez), de az elmúlt évben elkezdett kiekrekedni és mostanra 70-72 kiló körülre hízott.


Korábban is gyönyörű volt, de nekem most még sokkal jobban tetszik, hogy teltebb lett. Sokkal lelkesebb vagyok, mint korábban, és sokszor önmagában a látványa is felizgat, mikor észeveszem, milyen duci lett. Minden tetszik rajta, a nagyobb feneke, a vastagabb combja és az is, hogy lett egy kis pocija.


Nem tudom, ebből ő mennyit érzékel, mert csak annyit mertem neki mondani, mikor felmerült, hogy "nem baj", hogy hízott, meg hogy gyönyörű, vonzó most. De azt nem merem neki mondani, hogy nekem még pont pozitívum, hogy ducibb lett.


Veletek volt ilyen a barátnőtökkel? Tudtatok vele erről beszélni? Vagy lányként tapasztalt valami ilyet? Hogyan reagáltatok rá, hogy a pasitokat jobban izgatja, ha ducibbak vagytok?


23/F



2017. jan. 24. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8 as.Ez igaz amit írtál belátom,nyílván nagyon fontos a magasság is a súlyhoz!! De én akkor is úgy gondolom hogy egy 160 cm es nő 70 kg akkor sem disznó!Engem ez igenis bosszant amikor valaki ledisznóz egy nőt.Én pl 180 cm vagyok és 75 kg magamat én teltnek mondom nem kövérnek,attól azért még messze vagyok!!De mondjuk egy 160 cm es és 80 kg os lány már igencsak kövérkésnek mondható de nem disznónak.Ez csak egy vélemény ezen nem fogunk összeveszni nem kell egyből felkapni a vizet :D
2017. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Velem nem volt ilyen...ha az én barátnőm lenne 160 cm és 70 kiló...illetve nem lenne az, ugyanis ez nekem kövér...160- hoz max 50 kilót még talán elviselnék...

Nálam fordítva van: amikor a szülés utáni plusszocskát leadta, az izgatott fel...

2017. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Utolsónak... Bocsi, de a 160 centihez maximum 50 kiló, az elég sovány. Én vékony alkat vagyok, 162 centi, és sportolok is, de ha normálisan étkezek, akkor mindig 50-55 kg között vagyok. Egyrészt az izmoknak is van súlya, másrészt amikor rendszeresen futottam, igyekeztem keveset enni, akkor voltam 50 kg, és egy géppel megmérték, hogy 21% a testzsírom, ami az egészséges zsírszázalék alsó kategóriája. Az izomszázalékom meg 40% volt, ami elég magas nőhöz képest.

Már ahhoz is éheznem kell, hogy 48 kg legyek, de voltam már 44 kg is, ahhoz rendesen anorexia kellett, direkt éheztettem magam... Borzalmas.

Ha neked 50 kg felett nem tetszenek a nők, akkor válassz olyan nőt, aki anyagcsere gondokkal küszködik, és nem tud hízni, így számára a 50 kg alatti tömeg a természetes!

Üdv.

32/N

2023. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!