Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta meghízott, sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta meghízott, sokkal jobban felizgat a barátnőm látványa. Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokáig tartotta a súlyát (57 kilót a 161 centihez), de az elmúlt évben elkezdett kiekrekedni és mostanra 70-72 kiló körülre hízott.


Korábban is gyönyörű volt, de nekem most még sokkal jobban tetszik, hogy teltebb lett. Sokkal lelkesebb vagyok, mint korábban, és sokszor önmagában a látványa is felizgat, mikor észeveszem, milyen duci lett. Minden tetszik rajta, a nagyobb feneke, a vastagabb combja és az is, hogy lett egy kis pocija.


Nem tudom, ebből ő mennyit érzékel, mert csak annyit mertem neki mondani, mikor felmerült, hogy "nem baj", hogy hízott, meg hogy gyönyörű, vonzó most. De azt nem merem neki mondani, hogy nekem még pont pozitívum, hogy ducibb lett.


Veletek volt ilyen a barátnőtökkel? Tudtatok vele erről beszélni? Vagy lányként tapasztalt valami ilyet? Hogyan reagáltatok rá, hogy a pasitokat jobban izgatja, ha ducibbak vagytok?


23/F



2017. jan. 24. 11:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
25%
A disznó is akkor ér többet, amikor már rendesen felhizlaltad.
2017. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért került a kulcsszavakhoz a "krekkelés"? Én "kikerekedés"-t írtam:-D
2017. jan. 24. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha nem lattam a baratnodet eddig. Igy nem tudom.
2017. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Linkelhetnél képet a testéről (arcot kitakarva, akár ruhásan is), hogy milyen volt régen és milyen most.


Amúgy minden eddigi válaszolóval egyetértek

2017. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom miért kell egy 70 pár kilós lányt le disznózni?! Az emberi hülyeség ne továbbja!! Még ha egy 100 kgos nőről beszélnénk valahol még meg is érteném ( nyílván akkor sem kellene ilyen szóval illetni) de így.Nem értem miért baj az ha egy lány egy kicsit teltebb,nőiesebb alkat nem pedig csontsovány hogy kilehet tapogatni a bordái minden részét :D
2017. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6:

Milyen 70 kilós lány? Egy 70 kilós 180 cm-es, vagy egy 70 kilós 160 cm-es?


Tudod önmagában a súly nem jelent semmit, mert mellé a magasság is elég fontos információ. Én ismerek 80 kilós férfiakat: Az egyik 170 cm-nél pár centivel kisebb és eléggé pocakos, teltebb srác. A másik 80 kilós a kb 180-pár centijéhez és sportos-vállas alkatú. És van egy kicsivel több mint 2 méteres srác, aki viszont elég sovány és még nagyon szeretne hízni. Mind 80 kilósak nagyjából.


---


Lazán megteheted hogy linkelsz képet, hogy mire gondolsz teltebb, nőiesebb alkat alatt. Szerinted csak a "ropi, anorex", "teltebb, nőiesebb" és "dagadt, vágni való" alkat létezik? Mutasd meg kérlek nőkről linkelt meztelen képekkel, hogy te mit értesz "teltebb, nőiesebb" alatt.

2017. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tooHandsome válasza:
100%

Csak örülne neki ha lelkesen elújságolnád, hogy mennyire bejön így neked. Bár szerintem már észrevehette.


Nekem is volt egy elég duci barátnőm (a súlyáról fogalmam sincs sose mondta meg) mellette csodaszép arccal, a mellei sem lógtak, jó nagy popsija volt hibátlan kreol bőr és imádtam. Vicces hogy ő utálta magát és mindig le akart fogyni de valójában tökéletes alkata volt, úgy volt duci ahogy a nagykönyvben meg van írva. Az ilyen testalkat baromi izgató tud lenni :) Én nem tudtam vele erről beszélni mert sosem akart -talán szégyellte kimondani- de nem is nagyon kellett, látta rajtam hogy beindulok tőle és az neki elég volt. Ezért mondtam, hogy szerintem már ő is észrevette, hogy tetszik neked nem kell ezt feltétlenül szavakkal is kifejezni mert nehogy félreértse tudod.


Ettől függetlenül most egy nagyon vékony és sportos csajjal ismerkedek aki szintén ugyanúgy tetszik. Nem a testalkat a fontos, tetszik hogy ő ilyen törékeny kis vékony ,de a jövőben lehet nem bánnám ha felszedne egy pár kilót :D

2017. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban bejön a barátnőd így kikerekedve!
2017. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sokszor elképzeltem már milyen lenne a barátnőm ha felszedne néhány kilót, és már a gondolat is felizgat. 22/F
2017. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!