Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki szex közben fingani?

Figyelt kérdés
nálam már alap...
2017. jan. 11. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha 60 év alatt vagy akkor igen, az.
2017. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Elég ciki és gusztustalan. Főleg egy nőtől.
2017. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%

Ciki, de nem értem ezt a fingás dolgot...

Rokon is mondta, nyílván nem szexnél. :D szal, hogy gusztustalan, mikért nem tartom vissza? Mondom ez nem olyan, ebbe bele lehet ám halni ha túl sokat akarsz visszatartani... ez nem olyan, hogy lehet szabályozni.

Aki nem tudná a fing az a gyomorban, belekben dolgozó bacik egyik mellékterméke a bélgáz. Ez nem olyan, hogy visszatartjuk persze lehet, meg nem kell mindenhol elfingani magad, de elvárni valakitől hogy menjen el száz méterre meg menjen ki, meg mittomén abszurd. Akinek jó a bélműködése az nem tudja milyen xar amikor sűrűn kell... ennyit ha vissza akarna az ember tartani amikor rossz az emésztése tényleg bele lehet halni. Ez nem viccc.

2017. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Nincs ezzel gond.

Ha nő vagy te lennél számomra a tuti csaj, mert nem vagy szívbajos.

2017. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Mrámint én négyes? vagy aki kérdezte? :D

Fingásra feeelllll lányok. :D

2017. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pasi vagyok:)
2017. jan. 11. 09:57
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem jön be. Legalább addig tartsa vissza, amíg szexelünk. Utána felőlem...!
2017. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
De főleg szex közben amikor mozgatod a tested hogy tudnád már visszatartani? :D én nem értem nem tanultatok fizikát vagy nem gondoljátok végig hogy ha jönne kifele, akkor azt miközben lovagolnak rajtad vagy rajtad van a csávó vagy ő gyakorol rád nyomást hogy tartsd vissza, amikor kifele pumpálod magadból? persze kellemetlen, de ez nem szimpla bunkóság akárhogy is van. Persze a lányok nem finganak.... ők pukiznak, de minden tíz évbe egyszer és akkor is kakilás közben. :D
2017. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé.
2017. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Én nem örülnék neki ha a párom ott fingadozna és bennem is hatalmas szényen lenne ha kicsúszna

L

2017. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!