Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméleti kérdés, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés, ha valaki csak csókolózni akar egy prostival, azt elvállalná egy prosti vajon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy állitólag ilyesmit nem vállalnak el.

2017. jan. 3. 17:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
33%

Ó naív kislány. Gondolhattam volna :D


Szerencsére a fajtád kinevelte a férfiakat, elég bölcs módon.

Soha nem mondjuk el senkinek sem... és bizony, jobb ha tőlem tudod, a férfiak nagyon nagyrésze volt már prostinál, kinézettől függetlenül. Mondjuk tegyük fel, 1:3 eséllyel a te hőn szeretett álmaid lovagjai is volt már lánynál. Nagyon sok cimborám volt már, köztük jóképű jogászok, orvosok. Nekem is mesterfokú diplomám van, voltak barátnőim, de kipróbáltam a lakásos lányokat is, ahogy a másik mérnök cimborám, aki már a második tech startupcégét csinálja. Pedig kölyökképű Bradpitt alkatú srác, mégis kipróbálta Hollandiában és itthon is :)


Soha meg nem tudod rólunk, hiszen normális (kíváncsi) férfiak vagyunk :) Ismerek családapákat is, akik így vesztették el a szüzességüket a feleségük előtt. Soha nem mondták el.

Az élet már csak ilyen, mi férfiak pedig nem vagyunk hülyék :D

2017. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%

Illetve azt mondom, ha épp nincs barátnőm, nekem sokkal "tisztább meló" egy higiénikus megbízható lakásos lánnyal szeretkezni gumival, aki irtó bombázó gazella testű, kedves és egy napra csak pár vendéget vállal max. Komolyan, olyan terápiát nyújt masszázzsal, amit talán csak egy fiatal szexmániás barátnőm tudott tolni, még mikor 19 voltam.


Szóval 30 évesen már kiöregedtem a klubbokból szórakozóhelyekből... a Tinderes randikhoz meg lusta vagyok... viszont keresek annyit, hogy néhanapján belefér egy-egy piszokjó nő, akit csak kiválasztok kép alapján, szerelmeskedünk, majd fogom magam és hazamegyek. Nincsenek érzelmek, csak akkor ott a szex hevében... tökéletes :)

2017. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
16%

Heheh, direkt felmentem megnézni a "csók" mennyire opció a csajoknál..


Egyiknél ezt találtam Rosszlányokon :D


"szerepjátékok,

Lelki porrá alázás,

női szerepre nevelés, beöltöztetés sminkelés

toalett irányodba többféle verzióba, etetés

prosztata masszázs,

kényszer francia

kényszer orál

felcsatolhatóssal dugás,szopatás

tágítás, ujjazás, öklözés,

hátrabilincselés, sarokba bilincselés

korbácsolás

verés, taposás magassarkúban, pofonok,rugdosás,hajhúzás,harapás,verés fakanállal,korbáccsal,bőr övvel fojtogatás, körömre csapkodás kanállal,

megdugás répával uborkával,

wc kagylóba fejnyomkodás

mellbimbó kínzás csipkedéssel,csavarással, harapással,

kutyaként kezelés

lovacskáztatás

légzéskontroll

orgazmuskontroll

gyertyázás

herezacskó és farok kínzás ütögetéssel, tűvel böködéssel, elszorító kötözéssel, szorítás,forró viasz csepegtetéssel, csipkedéssel.

harapások,

kényszer szopatás here harapással"


Kicsit kemény repertoár :D

2017. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
9%
Szànalmas fèrgek,ti nem fèrfiak vagytok...a fèrfi szerintem ott kezdődik,hogy meg tud hòdìtani egy nőt,ès nem azon a szerencsètlen prostin èlvezkedik,hogy tudjàtok azt èlvezni,ami egy màsik emberi lènynek kellemetlen vagy èppen rossz? Undorìtòak vagytok,komolyan hànyok tőletek.
2017. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%

Na mi van csáléfogú húsz éve b..szatlan pókhálós muffú püffed úszógumis Jabba testű lipidhalmaz?


Nem volt elég mára a nájlonos teszkós ubor? Tudom javasolni édesapád Black&Decker fúrógépét... szerelj rá egy csontozott disznófelcombot, aztán mehet a móka :D fogadjunk még az is kongana abban a vörhenyes muffban :D

2017. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem talàlt baràtom,mert 20 èves csinos,szèparcù làny vagyok,olyan aki a te fajtàdat le sem köpnè,ha szembejön velem az utcàn.Szòval nekem soha nem kellett fizetnem a szexèrt,mert egy ujjamra 10 jòkèpű palit kapok,nem olyan ocsmànysàgot,akivel egy nő sem àll szòba ingyen.
2017. jan. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%

Ostoba amőbaagyú naív kétlábon járó vagina vagy. Már az írásodból látszik, hogy buta vagy mint a tök. Modellányokkal dolgoztam, volt is egy barátnőm onnan. Ostoba pic...sa volt, hiába jó nő, belül üres volt mint egy mázos baba.

Azóta inkább intelligens lányokkal kezdek, sokkal többre tartom az ilyen nőket, mint a nagyképű szánalomhalmazokat, mint te, aki bizonygatja egy anoním fórumon, hogy hány pasi jut az ujjára - miközben belepofázik, ítélkezik, és szánakozik más emberek életén. Semmi közöd más emberek életéhez.


Ráadásul abból a 10 pasiból ha tudnád mennyi volt prostinál :D Te jó ég, hogy lehet valaki ilyen naív? Mi normális diplomás, karrierrel, barátnővel vagy felességgel rendelkező férfiak vagyunk mégis szinte minden ismerősöm legalább egyszer kipróbálta, csak poénból, kíváncsiságból.

2017. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

Az csak szerintem szánalmas, hogy nőként elítéljük ezt a mentalitást és normálisan közöljük, erre szét vagyunk oltva az állítólagos, gyakorikérdéseken fórumozgató állítólagos félistenek között, akik prostira szorulnak, holott már mindenféle 10/10-es modellcsaj és még Palvin Barbi is megvolt nekik. (Y)


És mindenki értelmiségi orvosjogászközgazdászmultitulajbankbáró.

2017. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18%

És ne általánosítsatok, mert attól még, hogy ti ilyen körökbe mozogtok, nem minden pasi vevő erre, és attól még ugyanúgy teljesjogú férfiak, mint a vöröslámpás muffok között hentergők.


Ja és naiv lennék? Biztos szar, hogy átélem azt, hogy milyen teljesjogúan bízni egy férfiben, és 100%-osan tudni, hogy úgyse megy a sarokra fél kiló szexért.

2017. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
59%

Ezeket nem nagyképűségből mondtam. Bocsáss meg, félreértettél.


Csak vázoltam, hogy prostihoz nem csak pattanásos képű szűz srácok, vagy romhalmaz dagadt kamionosok járnak.


Teljesen normális, jól kereső férfiak élnek ezzel a lehetőséggel, akikről soha eszedbe nem jutna. Ne aggódj, nem is jut, hiszen soha nem tudod meg.


A 100%-os bizalmon és a "nem vagyok naív" mondaton egy bekezdésben... ilyen jót még nem nevettem :DDD köszönöm!


Kedveském, úgy látom nagyon fiatalka még magácska, és nincs sok tapasztalata a férfiakkal. Majd lesz :) Csak aztán ne jöjjön a sírás.

2017. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!