Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Regota baratnoje van es velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regota baratnoje van es velem csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete volt egy filmezos randim a sraccal, nem volt szex. Komolynak es normalisnak tunt. Facebookon nem vagyunk ismerosok, csak messengeren beszelunk +megvan a szama is. A randi masnapjan bejeloltem, de nem jelolt vissza es meg aznap visszavontam a bejelolest.

Aztan irt karacsonykor kellemes unnepeket kivant es tegnap is irt.

Arra gyanakszom, hogy baratnoje van:

A facebookon tobb info nyilvanos rola, pl latom h 2014-ben kitette h 2009 ota kapcsolatban van. Technikailag nem tudom hogy mukodik, de ha azota lezarodott a kapcsolat, csak mondjuk az az eletesemeny nem nyilvanos, akkor latom h xy-al kapcsolatban volt, de mar egyedulallo? Nem tudom...


Viszont ha 2009 ota egyutt van vele, akkor ilyenkor mar ossze szokas koltozni, nem? A lakasan nem talaltam noi cuccot, kupis szingli lakasnak szingli.

Elvileg a munkaja miatt nagyon elfoglalt, ez hiheto, mert ha rakeresek a neten, akkor latszodik, h a szakmajaban eleg hires es elismert.

A csaj facebookjan semmi sem nyilvanos, linked in-en latom h mit dolgozik, de ennyi.


Lenyeg a lenyeg, milyen tipikus jelei vannak h egy pasi ugy ismerkedik, h kozben kapcsolatban van?


2017. jan. 1. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl h nem mehetsz fel hozza
2017. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk, nem hagytál neki sok esélyt, hogy visszajelöljön. Azért ha barátnője lenne és több infó nyilvános róla, akkor szerintem találtál volna fényképet. de a #1-nek igaza van akkor valószínűleg nem vitt volna fel magához. Kicsit túl stresszeled szerintem
2017. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy lenne több nyilvános info. Nem mindenki posztol ezerrel romantikus képeket. Pl. Én se. A munkám miatt nem tehetem. Az fb-n egy olyan képet vagy infot se találsz rólunk.


Kérdező: talán kérdezd meg, s kiderül.

2017. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elotte nem akarom tulreagalni, h rakerdezzek nala :D

Van jopar nyilvanos kepe, igazabol azt is neztem h az a csaj likeolta e oket, de ugy 5bol 1et.

Annyi meg, hogy azt mondta h joideje nem filmezett senkivel.

Lehet akkor ez inkabb facebookos technikai kerdes, h az eletesemenyek hogy latszodnak

2017. jan. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!