Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméleti kérdés, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés, ha valaki csak csókolózni akar egy prostival, azt elvállalná egy prosti vajon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy állitólag ilyesmit nem vállalnak el.

2017. jan. 3. 17:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom, de ha kifizeted a díját, és nem is akarsz mást csak csókolózni egy prostival, ami tök értelmetlen amúgy és valószínűleg gusztustalan is, akkor szerintem megéri neki elvállalnia, de neked nem éri meg..nem is értem miért jut ilyesmi eszedbe :)
2017. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönös szimpátia alapján, biztos. De ugyanúgy elteszi a 10 ezret,

Annyiért én is lesmárollak tesó xd

2017. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nyilván igényes nőre gondoltam, nem igénytelenre.
2017. jan. 3. 17:59
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Csak számold ki , mennyi fax jár neki a szájában, 1 nap.... 😂😂😂
2017. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

igazából van aki azért fizet mert női hajat akar simogatni v cipőtalpat nyalni v mégfurább.


sztem a csók még nem is különös dolog haha

2017. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
ELMÉLETBEN gondolom elvállalná de ELMÉLETBEN elég életképtelen lehet az a férfi, aki egy csókért fizet egy prostinak ahelyett, hogy egy szórakozóhelyen csókolózzon valakivel. A ribnc ingyen van a prosti nem.
2017. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

Elméletben anyukád is ezt mondta, mikor húzogattam :D


Nem kéne olyan nagylegénynek lenni öcsikém. Nem mindenkinek jut nő ebben a kemény világban. Nem mindenki alkalmas a csajozásra... ettől még életképes, jó ember. Sőt lehet jobb családapa lesz majd, mint az ilyen nagyképű takonygerincekből mint te, aki rib...zik a szórakozóhelyen.

Mellesleg jobb ma egy fizetős, kulturált, EÜ igazolásos prosti, mint holnap egy gombától elüszkösödött makk, amit a gumi nélkül dugó szórakozóhelyes részeg csajoktól szedsz össze...

2017. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
Benézted kedves a hozzászólásomat mert nem pasiként hanem nőként ítélem el ezeket a férfiakat. :)
2017. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Mellesleg nem szexről volt szó, hanem csóktól, de elég gáz, ha neked egy csóktól is gombás lesz a farkad.
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%
r*
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!