Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, az ilyen kicsi mellek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az ilyen kicsi mellek mennyire vonzóak/nem vonzóak?

Figyelt kérdés

[link]


vékonyabb/átlagos alkatnál

(a képen nem én vagyok!!)



2016. dec. 31. 15:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, hogy aki dicséri, meg körberajongja, azt fel-, aki megmondja őszíntén, hogy neki "ezért meg azért nem tetszik", azt lepontozzátok. Képmutató banda.


Egyébként pedig nekem sem tetszik. Szeretem a nőies nőket, ebből kifolyólag a nagy melleket is. Persze nem ez alapján választok párt és nem ezen fog múlni egy kapcsolat, de számomra dekoratívabb a nagy cici. Sajnálom, mocskos férfiállat vagyok. Lehet megkövezni.

2016. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem szexi, nekem bejön :)
2016. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Èn alapbòl a kis melleket preferálom de ezt egy nő se hiszi el .... :/
2016. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
te vagy a lenyeg kerdezo nem a melled, az teljesen mindegy hogy milyen, gondolom neked is a fiu a lenyeg es nem a farka.
2016. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
52%
Tök jő mellek sokkal inkább ilyen mint a nagy dudák.
2016. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

"Szeretem a nőies nőket, ebből kifolyólag a nagy melleket is."


Szóval akinek kicsi van az nem nőies...?

2016. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#16: Pontosan erről beszélek. Már vártam mikor jelenik meg az első feleslegesen kötekedő alak, hogy kiforgassa a szavaimat.
2016. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Legszebbek. Wow. 28F
2016. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én is csak a nagy melleket szeretem és a külső tulajdonságok közül a mellek mérete, szépsége szerintem, nekem személy szerint nagyon is fontos. Nem tudom, ezt miért tartják egyesek felháborítónak. Ugyanolyan dolog ez, mint a szép arc, vagy bármelyik másik testrész.
2016. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 llorTllorT ***** válasza:
nincs ezzel baj.voltam már kisebb mellüvel is de viszont olyan sportos feszes teste volt , hogy teljesen megvadított.
2016. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!