Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy a bimbóudvarom, a mellem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a bimbóudvarom, a mellem viszont kicsi :/ Tetszeni fogok bárkinek is így?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne :)
2016. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze,ne szomorkodj,szexy a nagy bimbóudvar.f
2016. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

26f

2016. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
EZ A LEGSZEBB MELL! Akiknek milyen van miért hitetlenkednek?
2016. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
én ráélveznék.
2016. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én lányként írom, hogy nekem 75A-s mellem van. Igazából 15-16 évesen utáltam is, hogy ennyira lapos vagyok, de aztán rájöttem, hogy mennyi előnye van. Tudok hason aludni, nem kell folyon melltartóba lennem, mert ha egy olyan pólót veszel fel ami nem kifejezetetten testhez álló, akkor gond egy szál se. :D Nem 'lobog' futás közben, és mivel sokáig atletizáltam ezért ez is előny. Igaz egy jobb sportmelltartó nem árt így sem, de speciel én akkor konkrét olyan lettem mint egy fiú. :D Meg igazából szerintem a fiúk zöme is jobban szereti ezt a melltípust, mert ha belegondolsz akkor egy kis mellen inkább van mit fogni mint egy hatalmason amit át sem ér a tenyere és csak úgy lötyög. Nekem 18 évesen lett életem első barátja, aki mondta, hogy sosem volt ilyen alkatú barátnője, mindig csak nagyobb mellű lányok, ennek ellenére fél éve együtt vagyunk, és imádja a kis melleimet, szóval emiatt ne félj. ;)
2016. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos fogsz valakinek, az értelmes ember nem ez alapján választ pár, aki nem értelmes az meg kinek kell :D

Bocsánat ha valaki magára vette.

2016. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!