Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevalljam a szexkapcsolatomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a szexkapcsolatomnak, hogy beleszerettem? Jó ötlet ez egyáltalán? És ha igen, mégis hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el mit érzel iránta.

Nem jó, ha sokáig örlődsz rajta, mond el és meglátod könnyebb lesz a lelkednek.

Az is lehet, hogy jó vége lesz a dolognak, ha meg nem akkor legalább tovàbb tudsz lépni. Ne ragadj le egy olyan kapcsolatban, ahol nem szeretnek és nem is akarnak többet.

Nincs baj az ilyen jellegű kapcsolatokkal, egészen addig amíg az egyik fél szerelmes nem lesz és azt a másik nem viszonozza.

Egy próbàt meg ér.

Vezesd fel neki, hogy beszélni szeretnél valami komoly dologról, te nagyon jól érzed magad vele, de neked ez már így kevés és szeretnél ebből egy stabil kapcsolatot.

Én egyszer így jártam, ugyan ezt mondtam el és jó vége lett a dolognak.

Sok sikert.

2016. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mond el. Sok szerencsét!
2016. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké,elmondom. Aztán majd megírom, mi lett a vége. Hátha tanulság lesz mások számára.
2016. dec. 29. 14:13
 4/16 anonim ***** válasza:
én nem merném. de kíváncsi vagyok, mit szól.
2016. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el! Úgyis ott fog hagyni ,amint megtudja,mert ő csak használ!! Fogdd fel!!
2016. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Én elfogadom,h ez is egy eshetőség,amit te mondasz! De inkább hagyjon ott,minthogy tovább folytassuk így,ezt a se veled,se nélküled játékot. Akkor inkább zárjuk le tisztán.
2016. dec. 29. 15:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Mond el az érzéseid nyugodtan, és ne foglalkoz ilyen hülye dumával hogy csak használ. Ahol van szex ott van vonzalom is! Hajrá!!!!!
2016. dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok rajta. :) Valahogy könnyebb a lelkemnek. Viszont a reakciója kicsit fura volt. Konkrétan lecseszett, hogy ugyan hogy is érezhetnék én bármit is. Én ezen felhúztam magam, és összevesztünk.
2016. dec. 30. 14:45
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Na mit mondtam!! Ilyenek a férfiak! Mondtam.,hogy csak használ,de nem hitted el!! Ezek után ne csodálkozz ,ha többet nem látod majd!!!
2016. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves nagyon jót akaróm! :) Értékelem,h te ezt előre megmondtad,de elmondom akkor, hogy én eleve úgy indítottam a beszélgetésünket, hogy többet nem akarok találkozni, mivel érzek valamit és így nekem nem megy tovább ez a "csak szex" dolog. Szóval megvan az esélye,hogy nem keres már,én ezzel tisztában is voltam. De jobban érzem magam így,hogy tisztáztam ezt. És inkább ne legyünk akkor sehogysem együtt.
2016. dec. 30. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!