Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt mért van az hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mért van az hogy minden lány meg csinálná meg be válalná ezt azt amikor meg arra kerül a sor akkor meg szó szerint be vannak sz---a akkor minek nagy a szájuk?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb ilyen nem is lány...
2016. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb lány beszart amikor együtt voltál velük? Vagy nagyon jól csinálsz valamit vagy fertőző hasmenésed van...
2016. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
mert kis tizenéves kis xa rok. hazudják, hogy huszonévesek utána meg visszaköznak. fura de ez az igazság... ha meg az apja melátná hogy mit írsz neki akkor meg ők lennének felháborodva, nem is azért, hogy a kicsi lányuk mit keres ilyen topicban....
2016. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Részben igazat adok neked. Sztem a legtöbbször hazudott kamu, amikor azt mondjak, h nekik a nagy farok méret a jo kizárólag. De vajon mi a nagy? 15 cm v 25? Azert nem mindegy. Mindkét esetben kíváncsi volnék arra, h a tövig benyomás ugyanazt a hatást keltene e? A 25 cmesre biztos oszinte lenne a sikoly!

Jelzem, h no vagyok de ezt en sem ertem.

2016. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Pont azért, amiért itt minden pasinak 20 centis farka van, két órán át tud dugni, és mesteri a technikája. ;)
2016. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a megfelelő partner kell hozzá. Mondjuk én volt páromat felcsatolhatóssal megdugtam mert erre kért.
2016. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!