Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelent valamiféle közeledést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamiféle közeledést ha a lány a vállamra teszi a kezét, mintha vigasztalásképpen csinálná?

Figyelt kérdés

A szitu a következő volt: Voltam bent az irodába, írtam a pairt. Háttal ültem a csajnak, o meg a vállamra tette a kezét, mintha vigasztalna, es mondta hogy mindjart jövök. Előtte vele volt dolgom, papirt irtunk meg mondta mit írjak rá. De rendkívül rendes volt meg túlságosan is. Ugy beszélt velem mintha mar 1000 eve ismernénk egymást.


Szerintetek ez mar valamiféle közeledés lenne? Par évvel lehet idősebb csak mint én.


22/F


2016. jún. 23. 23:17
 1/6 A kérdező kommentje:
A tanulmanyaimnak annyira örült, (ahogy vittem a nyelvvizsga igazolást) mintha a magae lenne, vagy mintha nagyon közeli hozzátartozója lennek. Szerintetek?
2016. jún. 23. 23:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, gyereket akar tőled. De előtte házasságot persze.
2016. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem beképzeled
2016. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű szexuális felhívás
2016. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na de ő egy irodista és barátja is van... Mással is ezt csinálhatja? Vagy el nem tudom képzelni. Miért pont engem szúrna ki magának !? :D
2016. jún. 24. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt jegyezd meg, ha egy nő bárhol megérint, bárhol az egyértelműen azt jelenti hogy bizik benned. elvileg lefeküdne veled.

alapszabály.

2016. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!