Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek ha egy lány ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

Mindennap látjátok egymást, közös óráitok vannak, néha látod, hogy rajtad felejtette a szemeit, de ha rá nézel elkapja a fejét és látod még pár méterről is, hogy zavarban van. Aztán egyik nap amikor találkoztok a suliban, köszön neked és egy levelet ad . Megkér, hogy ezt akkor olvasd el amikor egyedül vagy és utána elköszön tőled. Elolvasod a levelét amiben leírja, hogy nagyon tetszel neki, szereti a mosolyodat, szeretne megismerni, mert látta, hogy milyen kedves vagy a barátiddal, stb és szeretné ha adnál neki egy esélyt, ha te neked is tetszik ő. Megfogalmazza azt is, hogy mennyire nehéz volt még levélben is megírni neked ezt, mert nagyon fél a válaszodtól, hogy egyáltalán kap-e majd választ és ha igen mitfogsz mondani?

Tegyük fel, hogy egy átlagos lányról van szó, akinél sokkal szebb nők is vannak a környetedben. Mégis...adnál nektek lehetőséget? Megakarnád ismerni? Vagy ez azért gázos lenne? Levélben megírni, hogy mennyire szeretne megismerni, de nem mer eléd állni ezzel, mert fél a válaszodtól, hogy kineveted, elutasítod mogorván. Szal'mit tennétek? Levélben válaszolnátok neki? Vagy te mit tennél?


kort írhattok

( lány vagyok am )



2016. dec. 15. 22:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ez de cuki.. En 13 évesen adtam egy ilyen levelet ev vegen a tanaromnak.. :D
2016. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Én oviban akartam ilyen levelet adni a szerelmemnek, de aztán nem voltám hozzá elég bátor.
2016. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Én is a tanáromnak akartam adni egy ilyet levelet középsuliban. :)
2016. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem ülsz mellé, ha vannak közös óráitok?
2016. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Mivel már nem vagyok sulis, nehéz válaszolni, de ettől függetlenül előfordulhat ilyen szituáció. Nos, ha tetszik nekem a lány vagy csak szimpatikusnak találom valamiért, akkor hatalmas dolognak tartanám a bátorságát és persze, hogy elhívnám randira a levél elolvasása után. Szeretem az ilyen gyermeki énnel megáldott, félénk lányokat. Ez nagyon aranyos, egyáltalán nem gáz, a kezdeméynezés meg volt, tök mindegy, hogy milyen formában. Személyesen hívnám el, nem levélben. Sok sikert! :D
2016. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Ha szimpatikus nekem a lány, akkor nagyon örülnék egy ilyen levélnek. Viszont nem levélben válaszolnék vele, hanem megkeresném és személyesen beszélnék vele. :) 20/F
2016. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Mi ebben a gázos?


Piszok mázlista vagy.

2016. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 schamuelson ***** válasza:
91%

Velem történt már ilyesmi, mikor 17 éves voltam. A lány egy évvel volt fiatalabb nálam. A levelet nem is személyesen adta át, hanem a kabátom zsebébe csempészte. :) Én adtam neki esélyt, mert valamennyire tetszett, de végül nem lettem szerelmes belé, pontosabban hamar elmúlt a vonzalom, ahogy jobban megismertem.

Nem levélben válaszoltam neki, hanem személyesen. Párszor randiztunk csak.

2016. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Ja, bocs, azt hittem te vagy a fiú, és neked adta a levelet egy csaj. :D


Na szóval nincs ebben semmi gázos. Marhára örülnék neki. :)

23/F

2016. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem ültem le mellé, mert mindig az egyik barátja ült mellette. És még nem beszéltem vele soha, meg szerintem nem tetszek neki, de most már 1,5hónapja húzom az időt, van amikor nem is foglalkozok vele, mert olyan elérhetetlennek tűník, de tegnap adtam neki a levelet:( viszont ma meg nincsen suliban és szerintem holnap sem lesz már:( de túl sokat nem remélek, viszont nem akarom, hogy majd bunkó legyen velem. Habár ő szerintem nem olyan srác. Izgulok kicsit.
2016. dec. 15. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!