Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek ha egy lány ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

Mindennap látjátok egymást, közös óráitok vannak, néha látod, hogy rajtad felejtette a szemeit, de ha rá nézel elkapja a fejét és látod még pár méterről is, hogy zavarban van. Aztán egyik nap amikor találkoztok a suliban, köszön neked és egy levelet ad . Megkér, hogy ezt akkor olvasd el amikor egyedül vagy és utána elköszön tőled. Elolvasod a levelét amiben leírja, hogy nagyon tetszel neki, szereti a mosolyodat, szeretne megismerni, mert látta, hogy milyen kedves vagy a barátiddal, stb és szeretné ha adnál neki egy esélyt, ha te neked is tetszik ő. Megfogalmazza azt is, hogy mennyire nehéz volt még levélben is megírni neked ezt, mert nagyon fél a válaszodtól, hogy egyáltalán kap-e majd választ és ha igen mitfogsz mondani?

Tegyük fel, hogy egy átlagos lányról van szó, akinél sokkal szebb nők is vannak a környetedben. Mégis...adnál nektek lehetőséget? Megakarnád ismerni? Vagy ez azért gázos lenne? Levélben megírni, hogy mennyire szeretne megismerni, de nem mer eléd állni ezzel, mert fél a válaszodtól, hogy kineveted, elutasítod mogorván. Szal'mit tennétek? Levélben válaszolnátok neki? Vagy te mit tennél?


kort írhattok

( lány vagyok am )



2016. dec. 15. 22:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Akit érdekel tényleg az írjon privátot és majd írom neki, hogy mi volt:) a válaszokat köszi mindenkinek:)
2016. dec. 16. 05:08
 22/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jo ötletnek tartom amit tettel, es jo hogy ennyire bátor vagy. Nekem is tetszik nagyon egy fiu az egyetemen, de bennem nincs bátorság hogy kozeledjek fele :( Mindenestre sok sikert kívánok neked, es mindenképp irj hogy mit válaszolt! :)
2016. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Mivel többen is kértéték, hogy írjam le ha már beszéltem vele inkább itt mondom el:)


Ma reggel már jött suliba és a fakultációs óránk után a szünetben odajött hozzám. Nagyon izgultam, mert komoly volt kicsit. Láttam, hogy nála van a levelem. Köszöntünk egymásnak aztán lányos zavaromban azt sem tudtam mit kéne mondanom ezután:) De nem kellett semmit mondanom, mert csak megkérdezte, hogy átölelhet-e? ANNYIRA BOLDOG VOLTAM, NAGYON NAGYON NAGYON BOLDOG, MEGLEPŐDTEM...nem is kicsit..átölelt szorossan:) ( finom illata volt ) Aztán elmondta, hogy soha nem írtak még neki ilyen kedves levelet meg minden, elmondta, hogy lehet nem látszik rajta, de zavarba hoztam most..( alig mukkantam meg az elején ) és a levelemmel is:) Nagyon jól esett neki, láttam rajta meg mondta is. Határozott és kedves volt velem. Közben mégyszer megölelt és azt mondta mondjak már valamit:D Beszéltünk kicsit, de mentünk az óráinkra. Megbeszéltük, hogy 9 után találkozunk a városban. Mert ma csak az első 2 óra volt megtartva. Találkoztunk mert szeretett volna velem beszélni. A lényeg, nem lesz köztünk semmi és nem fogunk jobban megismerkedni sem, mert...hát ő szóval Biszex. Tudtam korábban már halottam, hogy az. De a fene nem mondanám meg róla. Most szerelmes valakibe, és lehet a másik viszonozza is az érzéseit, egy Fiúról van szó. Nem vehetem fel a versenyt a Férfiakkal. Viszont még azt is közölte velem, hogy nem szeretné ha csak barátok lennénk, mert szimpatikus vagyok neki,, nem tekintene rám csak barátként később. De nem bánom, mert nagyon kedves volt és őszínte meg bizalmas volt hamar a beszélgetésünk. Azt mondta a levelet megőrzi és adott kép puszit:) Meg elhívott sütizni aztán kicsit mesélt arról, hogy mikor ismerkedett meg azzal a fiúval akivel már régebb óta alakulóban van valami, kérdezett ő is. Jól éreztem magam vele és remélem boldog lesz nagyon rendes srác és korrekt, fantasztikus Férfi örültem, hogy legalább kicsit közelebbről is "megismerhettem". A suliban megbeszéltük, hogy ha segítség kellene akkor csak szóljak neki, de ennyi. Nem baj, jó ez így:)

2016. dec. 16. 12:10
 24/29 schamuelson ***** válasza:

Fortes fortuna adiuvat.

Magyarul: Bátraké a szerencse. :)

Gratulálok a merészségedhez, nyíltságodhoz! Csak így tovább, biztosan megtalálod a hozzád illő párt!

2016. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, remélem szerencsével jártok ti is majd, és megtaláljátok a hozzátok illő párt, ha eddig még nem sikerült:)
2016. dec. 16. 12:36
 26/29 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, sajnalom, h igy alakult, de kedves volt tole, h igy kezelte a helyzetet. Korrekt volt.. Aranyos ez a történet! :)
2016. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Többször megfogadtam már, hogy nem fogok ide írni, mert úgyis lepontoznak, azért kíváncsi lennék, hogy ha a válaszomban semmi sértő nem volt, akkor miért kaptam 0%-ot rá. Csak úgy, zsigerből? Idióta, nyomorék banda, itt tényleg nem érdemes senkinek sem segíteni, hányingerem van az összes tetűtől.
2016. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem szoktam lepontozni senkit sem. És szerintem egy válaszoló se írt negatívumot vagy olyan kommentet ami miatt lekéne pontozni.


Ilyen apróságok miatt ne idegeskedj:)

2016. dec. 16. 18:58
 29/29 anonim ***** válasza:

Ez de helyes. :)

Tényleg korrekt hogy őszinte volt.


Én régen, még alsóban, 2-3. osztályban írtam szerelmes levelet egy fiúnak, persze én is kértem, hogy ne mutassa meg senkinek.

De az a kis. b..zi persze MINDENKINEK végigmutogatta és ott büszkélkedett. :DDD Én meg ki lettem nevetve. :')


Mindegy, mert utána már nem érdekelt, aztán valahogy utána meg ő volt "szerelmes" belém és küldte a barátait rábeszélni. De addigra már le sem tojtam. :)

2016. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!