Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek ha egy lány ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

Mindennap látjátok egymást, közös óráitok vannak, néha látod, hogy rajtad felejtette a szemeit, de ha rá nézel elkapja a fejét és látod még pár méterről is, hogy zavarban van. Aztán egyik nap amikor találkoztok a suliban, köszön neked és egy levelet ad . Megkér, hogy ezt akkor olvasd el amikor egyedül vagy és utána elköszön tőled. Elolvasod a levelét amiben leírja, hogy nagyon tetszel neki, szereti a mosolyodat, szeretne megismerni, mert látta, hogy milyen kedves vagy a barátiddal, stb és szeretné ha adnál neki egy esélyt, ha te neked is tetszik ő. Megfogalmazza azt is, hogy mennyire nehéz volt még levélben is megírni neked ezt, mert nagyon fél a válaszodtól, hogy egyáltalán kap-e majd választ és ha igen mitfogsz mondani?

Tegyük fel, hogy egy átlagos lányról van szó, akinél sokkal szebb nők is vannak a környetedben. Mégis...adnál nektek lehetőséget? Megakarnád ismerni? Vagy ez azért gázos lenne? Levélben megírni, hogy mennyire szeretne megismerni, de nem mer eléd állni ezzel, mert fél a válaszodtól, hogy kineveted, elutasítod mogorván. Szal'mit tennétek? Levélben válaszolnátok neki? Vagy te mit tennél?


kort írhattok

( lány vagyok am )



2016. dec. 15. 22:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%
Azért valamennyire már csak ismered, hogy szokott-e bunkózni, vagy nem. Mondjuk ha félénkebbnek tűnik, akkor valószínűleg nem. Viszont azt is számításba kell venned, hogy esetleg azt gondolhatja, hogy csak hülyíteni akarod őt a levéllel, hogy aztán ha ő is bevallja esetleg az érzéseit, akkor neki annyi, legalábbis sok félénk srác tart ugyanattól, amitől te is lányként (bunkózás, kinevetés stb.). Én mindenesetre értékelném azt, hogy ha őszintén gondolja, amit írt, akkor le merte írni, és ha bejönne a lány, akkor ismerkedésre mindenképpen adnék neki esélyt. De én a helyedben adnék neki jeleket, mosolyognék rá, picit flörtölnék vele, megdicsérném, segítséget kérnék tőle, vagy simán beszélgetést kezdeményeznék vele, talán neki is csak biztatás kell ahhoz, hogy ő hívjon el téged valahová, csak azt hiszi, hogy nem jössz be neki. Ha személyesen nem mered elmondani neki az érzéseidet, akkor próbálj így közeledni hozzá, de ha ez sem megy, akkor végső megoldásként még mindig maradhat a levél. Egyébként meg az átlagos külső nem jelent semmit, nagyon sok "átlagos" lány tud vonzó és érdekes lenni.
2016. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ez a fiú nem csöndes, inkább barátságos, kedves, nyílt, sokan kedvelik és hát nem mondanám "népszerűnek", de a lányok többségének is megakadt a szemük rajta meg szeretnek körülötte illegni, billegni. Nagyon normális, kedves srácnak tűník. Nem ismerem csak 2 hónapja, külön órákon szoktunk találkozni. Ami minden héten szerda, csütörtök, pénteket jelenti. Előtte bevallom észre se vettem, hogy a suliban van. Nem csak a külső az ami fontos, eddig...az a pici kis morzsa amit láttam az tetszett benne. Ennyi. Nem, szerintem nem hiszi azt, hogy szórakozom vele. Amikor oda álltam elé, hát nagyon ledöbbent arcot vágott. Nagyon zavarban voltam, de elmondtam neki, hogy ezt a levelet én írtam neki, és, hogy ne most olvassa el. Azt mondta rendben és gyors ki is kapta a kezemből amikor nyújtottam felé aztán elmentem. Nagyon, nagyon izgultam. Mert a levélben leírtak talán ...nem tudom. Remélem nem voltam tolakodó.:/
2016. dec. 15. 23:07
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Hát te valami iszonyat cuki nő lehetsz. :) Olvasom a kommentjeidet itt és jókat derülök, filmbeli jelenetek kb. :D
2016. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ja igen, a külön órák igazából a fakultációs órák. És mindketten az Irodalmat választottuk:)
2016. dec. 15. 23:15
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

Hát te egy tündéri lány vagy, most megölelgetnélek szívesen. :D

Én ettől rendkívül boldog lennék..személyesen odamennék hozzád, és mondanám, hogy egy ilyen bátor lépés után jövök neked egy kávéval alsó hangon.


Nyilvánvalóan nem lehet garantálni azt, hogy utána meglesz a szikra közöttetek, de az esélyt szerintem ebben az esetben illik megadni, és nagyon ajánlom is neki, hogy megadja!! Ami még kérdéses, hogy ugye nem láttuk a levelet, tehát nem tudjuk, hogy pontosan mennyire voltál mondjuk "tolakodó", vagy "indiszkrét", de a válaszaidból kivehetőleg ez egy jól megfogalmazott, kedves hangvételű levelecske lehet.


Engem totálisan megvennél vele! :D


19/F

2016. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem baj,ha NEM lesz a válasza, ha nem szeretne megismerni. Csak egy választ szeretnék és azt, hogy tudjam nem azért nem akar tőlem semmit, mert megijesztettem...Hiszen mély érzéseket nem táplálok iránta, nem ismerem őt. De ha nem haragban válunk

.. el nekem az is bőven elég lesz majd. Még soha nem próbáltam én kezdeményezni. Nem baj, ha most elbukok. :/

2016. dec. 15. 23:27
 17/29 A kérdező kommentje:
Burning Thoughts, írtam privátokat. Tegnap is válaszoltál 1 kérdésemre. De szerintem közben tiltottál és nem kapod meg a leveleim. Különben nem írtál volna további kedves kommentet. Nem kedveltél engem...:)
2016. dec. 15. 23:31
 18/29 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok:


Ha valóban olyan értelmes mint azt te mondtad, akkor nem kell félned a válaszától :) Akármi is lesz az, azt biztosan ízlésesen, és emészthető formában fogja neked tálalni, és semmiképpen sem fog elkezdeni bunkózni veled. Ha viszont mégis így lenne, akkor ez nem az a srác akit te láttál benne..viszont te nagyon bátor vagy, és mi, férfiak, rendkívül boldogok vagyunk, hogy nem haltatok ki egyáltalán.


MÉG TÖBB ILYEN LÁNYT SZÜLJETEK, ASSZONYOK!!! :D

2016. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%
Én lány vagyok, és hasznosat nem tudok mondani, de szerintem tök aranyos vagy :D Írd majd meg, hogy mit szólt a srác, ha kapsz választ! :)
2016. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
jaja... engem is érdekel :)
2016. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!