Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal sexnél is kell gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal sexnél is kell gumit húzni a higiénia miatt vagy azt lehet anélkül?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 06:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

EGÉSZSÉGEDRE!!!!! Mohammed Husseini ma 13:30

Küldő: Mohammed Husseini

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 13:30

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Anal sexnél is kell gumit húzni a higiénia miatt vagy azt lehet anélkül?

"Ha nem akarsz egy fincsi fertőzést össze szedni a szartól akkor nem árt... Mert kétlem hogy mindenki csinál beöntést anális szex elött"

Az üzenet: A szartól nem lehet fertőzést kapni. Én szétkenem a testemen a szart, hasmenés után, mert jót tesz a bőrnek, ráadásul még higénikus is.

2016. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

BETEG ÁLLAT Küldő: Mohammed Husseini

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 13:45

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Anal sexnél is kell gumit húzni a higiénia miatt vagy azt lehet anélkül?

"EGÉSZSÉGEDRE!!!!! Mohammed Husseini ma 13:30 Küldő: Mohammed Husseini Címzett: Ismeretlen válaszoló Időpont: ma 13:30 Előzmény: A kérdésre írt.."

Az üzenet: Én beledugom a nő kakis fenekébe a farkam, utána meg leöntöm a farkam fagyállóval, meg Domestos-al, mert ezeket használom síkosítóként aztán, a Domestos-os farkam beteszem a punciba, de néha benzint használok síkosításra, na akkor aztán fűt a szerelem szex közben, amikor hevesen kefélem a puncit, vagy popsit lángra kap a benzintől a farkam és a csaj is lángolni kezd belülről, mert lángra kapunk a benzines f.a.s.z.o.m.tó.l.

2016. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egészséges Állat vagyok. XD
2016. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Egészséges jah persze... Még viccből is rossz olvasni amiket írsz
2016. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
Te meg miert ismetled meg mindig amit ir?
2016. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mohammed Husseini nevű felhasználó


Inkább ne szaporodj B+

Hány éves vagy? 5?

Akkor nem csodálkozom hogy a politikai rovatban leszólnak.

Annyira primitív vagy kisfiam hogy a legelőre sem engednélek ki terelő kutyák nélkül.

2016. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ismétlem csak be másoltam amit privát üzenetben írt.. Mindig utána vettem észre hogy ide is írta..
2016. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!