Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a pénisz illatát?

Figyelt kérdés

Van egy tipikus illata, szaga. Az nektek bejön, beindít titeket?

Pasiknak a legtöbbször tetszik a punci illat, kíváncsi vagyok, hogy a lányoknak ad-e valamit az élményhez az illat, vagy tök mindegy?

Bármilyen tapasztalat érdekel, írjatok bátran és ha kérhetem, tüntessétek fel a korotokat is!

Előre is köszönöm!



2016. máj. 9. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de a túl erőset már nem.
2016. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen szeretem.:)

20/L

2016. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Én azt szeretem ha nincs illata, tusfürdő...


23

2016. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

barátnőmmel kölcsönösen megállapodtunk abban hogy szex előtt közvetlen nincs mosakodás, pont azért, hogy a puncinak punci illata a farkamnak meg farok illata legyen.


közvetlen fürdés után elvileg a barátnőm szerint "semmilyen" íze van a farkamnak, amit nem élvezetes szopogatni, ha meg tusfürdőt kenek rá, azt meg egyenesen utálja, abba is hagyja.


Naponta 2x szoktunk zuhanyozni, ez így elég is, elég higienikusak vagyunk. Én sem nyalok egy semmilyen ízű puncit. Habár az nedvesedik, ezáltal ízet is kap, akkor is semmilyen ha nem érzek legalább valami illatot.

2016. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Akkor nálatok a "ne fürgyé' le" elv érvényesül. Persze csak módjával! :D

Amúgy értem én, köszi a választ!


A többieknek is köszönet!

2016. máj. 9. 18:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A 4. válaszadó tapasztalata/véleménye érdekes ezt kipróbálnám barátnőmmel szívesen :D

(Vagy inkább csak ő ne fürödjön közvetlenül előtte ez lehet jobb ötlet :D)

21/F

2016. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szeretem. Ez gáz? :)

Voltam már két körülmetélt péniszűvel, azoknak nem volt szaga, lehet hogy az a gond, hogy az egyik volt az első partnerem, és megszoktam.

Természetesen attól, hogy van szaga, ugyanúgy bekapom, nem vagyok finnyás. :)

22

2016. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Nem gáz, itt nincs jó és rossz válasz, mindenkinek más a véleménye. Én az őszinte érzéseitekre voltam kíváncsi, te ezt közölted, szóval köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat! :)

2016. máj. 9. 22:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam bnőmnek, hogy imádom a puncija illatát és ízét. Ő azt válaszolta, hogy csak azóta szeret szopni, hogy velem van, mert a másikoknak nem volt jó íze.

Hát igen, édes vagyok.

26f

2016. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerencsés! :)
2016. máj. 10. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!