Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagytok higiénikusak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok higiénikusak análszexkor?

Figyelt kérdés

Még soha nem próbáltam, de vágyom arra, hogy egyszer ott is behatolhassak egy nőbe, de eléggé eltaszít a dolog, ha belegondolok, hogy mi más szokott még "ott járni". Szóval csak nagyon-nagyon, mondhatni tökéletesen megtisztított járat esetén vállalnám be az ilyet. Másféleképpen undorodnék.

Ki hogy van ezzel?



2016. márc. 26. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Előző és mostani barátnőmmel sem volt még semmilyen gond, pedig nem csináltak beöntést előtte.
2016. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom,hogy aki attól fél,hogy fekáliás lesz a szerszáma,annak nem való az anál.
2016. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Előtte wc és fürdő és nem gáz, meg persze gumi, néha előfordul, hogy rajta marad a cucc, de a gumival úgyis lejön.
2016. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neked nem való az anál


mi sem mosakodtunk soha előre

megtervezett sexben még soha nem volt részem, és ne is legyen

2016. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha azt akarjuk akkor nem fogok előtte órákig mosakodni,hanem csak csináljuk.

gumi van,ő tudja mire számíthat én is tudom.

még nem volt gond abból,hogy olyan lett.


de szerintem neked nem való kérdező,túl finnyás vagy.

2016. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orton ***** válasza:
Ez az...ha olyan lenne még ha csinál is beöntést pl akkor elküldenéd a lányt az anyjába vagy megnyugtatnád a lelkét?
2016. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!