Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt prostituált nők?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt prostituált nők? Van olyan, aki élvezi, hogy evvel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Tehát egy nap gondolom több kuncsaftja is van. Mi történik, ha egyáltalán nem jön be a pasi, vagy olyat kér, ami számodra megalázó és nem szeretnéd csinálni? Lehet ezt élvezni vagy tényleg csak az anyagi haszon miatt csinálja valaki könnyű pénzkeresési alternatíva miatt?

2016. dec. 17. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Büdös nekik a munka...

Lusta az összes ilyen és azért foglalkoznak ezzel mert semmi másra nem jók...

2016. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem csinálom.. Viszont előtte mindig minden egyeztetve volt.. Heti 3 vendég amolyan kiegészítő volt szóval nem ebből éltem. De ha más nem lett volna akkor is elég lett volna heti 3-4 vendég. Szerencsére jó vendégeket fogtam ki mert minddel élveztem. Persze volt olyan hogy nem volt épp az esetem. De itt nem rólam szolt a dolog, hanem arról hogy abban a 3 órahosszában a vendég jól érezze magát. :)
2016. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy úr a kényszer, egyetemista koromban bizony űztem az ipart.

Sokszor élveztem, de persze nem mindig.

A feltételeket előre tisztáztuk mindig, és azt kölcsönösen tiszteletben is tartottuk.

Nem bántam meg, mert enélkül nem lenne diplomám.

Amint lett állásom, rögtön leálltam vele.

2016. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetemista koromban én is bevállaltam heti 3-4 aktust. ha akkor nem teszem, ma sem lenne diplomám. nem mondom hogy büszke vagyok rá. volt amit kifejezetten élveztem, volt amit nem birtam megcsinálni.
2016. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Én még arra lennék kiváncsi, hogy,

A férjetek hogy áll hozzá? Mennyit mondatok el nekik? Felizgatják, újra akarja játszani a régi történeteket?

2016. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tud róla a férjem.

Mondhatnám hogy nem tartozik rá, de nem mondom, mert tud róla.

Ugyanakkor nem tartozom elszámolással az előtte való időszakról, és ő sem minősít semmit ezzel kapcsolatban.

Hozzátartozik, hogy én nem szégyelltem sem előtte, sem mások előtt, mert a céljaim elérését így tudtam abszolválni.

Az meg hab a tortán, hogy szexuálisan is profi szinten képzett lettem - és még élveztem is...

2016. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!