Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituálthoz menni ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálthoz menni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2 napja kirakott a barátnőm mer megcsaltam amit megbántam és annyira szerettem volna szexelni vele (még szűz vagyok). Volt már minden szexen kivül csak 1x mikor szexre került volna a sor besültem nála az izgulás miatt.Azóta annyira izgultam hogy nemis mertem volna nagyon dugni. Mivel most se nő se semmi csak a szüzesség, arra gondoltam h elmennék prostihoz.A kérdésem az hogy szüzen mennyire jó ötlet elmenni kupiba és ha mennék milyen tippeket tudtok adni ?? 18/F

2016. dec. 14. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
jobb ha átpasszolod nekem én majd kezelésbe veszem :D
2016. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha szűz vagy hogy csaltad meg? Csókolóztál egy másik lánnyal vagy pettingeltél egy másik lánnyal? Bármelyiket is csináltad a lány jól tette, hogy lapátra tett.. Én is dobtalak volna..
2016. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És ha ott is felsülsz nem el?

Azért az egy izgalmas és izgalmas kaland.

2016. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak csókolóztam full részegen... Ennyire értelmes tanácsot :D Ezt nevezem
2016. dec. 14. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Omg. Ha ennyire kis kanos hlyegyerek vagy ,akkor menj aztan kefelj meg egy rbancot . Valoszinuleg alap sem vagy egy kulturleny,jobban jar szegeny lany nelkuled. Ugy csinalsz mintha beteg lennel amitol jobb lenne minel elobb szabadulni.
2016. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj, de ne ilyen táncolós helyre, inkább lakásra. Legalább lesz tapasztalatod.
2016. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Tpikus férfi, csak a dugás számít, semmi más. Number 1 probléma a szüzesség? No comment!
2016. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...hogy hülye kérdésre hülye válasz...
2016. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen jó kérdés kedves barátom!


Sajnos én huszénves koromban szántam magam rá a prostira, pedig 18 évesen megfordult a fejemben.


Menj el nyugodtan, előtte igyál egy-két pohár jó bort, vagy egy Jagert, aztán nem fogsz izgulni sem. A prosti ha jól választasz igazi tanító nő lesz.


beszamolok.hu, vagy rosszlanyok.hu


Ne útszélihez menj semmiképp!

Minél előbb vesszen az a szüzesség, fontosabb mint az érettségi, de komolyan. Két diplomámmal mérnökként azt bánom a legjobban, hogy nem 18 évesen mentem el prostihoz :( Sok sok megaláztatástól és "izgulástól", nők megvetésétől kíméltem volna meg magamat.


Hajrá csődör :) Aztán menni fog magadtól is majd :)

2016. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként én is összejöttem annak idején egy lánnyal, ráadásul piszok jó nő volt, igazi magas karcsú barna hajú csaj. Na mondom megfogtam az isten lábát, vele fogom elveszíteni, már a gondolatba is beleborzongtam...


én nem csaltam meg, viszont 1 hónap után kidobott a pi...ba hogy kiszeretett, és mert szűz vagyok, őt meg irányítani kell az ágyban. Pedig szexen kívül minden megvolt ott is.... sajnos csak pár évre rá mentem el prostihoz, addig barátnőm sem volt, csak bedepresszióztam.

2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!