Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan pasi, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan pasi, akit izgat, ha egy duci lány még hízókúrázni kezd? Miért?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyenről, de tényleg előfordul ez? Elég hihetetlennek hangzik...

N



2016. dec. 12. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez a kérdés erősít meg, hogy a testsúlyod ellenére megegyél még egy szelet tortát, akkor igen a hipotézis valós, egyél nyugodtan!
2016. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen, csak az unatkozó kismamaszok már nem tudnak mit írni. Tessék edzeni, zsírtalanítani, senki nem születik elrendelten kövérnek.
2016. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért izgatja, mert torzult a jelleme. Ilyen módon irányíthatóbbá teszi, és még jobban birtokolja.

Általában kisebbrendűségi komplexusos, magukkal elégedetlen emberekből válnak ezek az ún. feederek.

Az etetők.. akik így függővé teszik a szintén komplexusos, már eleve túlsúlyos lányt, aki törődésre, odafigyelésre vágyik. Ezzel még olyan nagy baj nem lenne, hiszen rendkívül sok kapcsolatnak van hasonló alapja.


Viszont a mértéktelen zabálás és erős hízás betegségekhez és korai halálhoz vezet. Ez meg tény.

2016. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2es.. de bizony! Van ilyen fétis, nézz utána!

[link]

2016. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lol, vicces lehet xd sztem lehet röifirrot is csinaltat neki, es igazi hazikedvencévé válhat dd
2016. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, én is a nagyon kövér lányokat kedvelem. De ne hidd, hogy ez egy beteges vágy. Én pl. soha nem kényszeríteném ilyenre a partnerem. A legtöbb molett csaj, ha úgy érzi, hogy szeretve és elfogadva van, magától hízik.
2016. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen lennék de senkit nem kényszerítenek hizásra csak segítenék neki ha szeretne
2016. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg létezünk. 22/F
2016. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt is jelen! Létezünk bizony. Tényleg izgatónak tartjuk. Lehetne erről mit mesélni ;)
2016. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, van, én is ilyen vagyok akinek ez bejön. Vonzó ha egy duci nő élvezi a duciságát és tetszik neki ha hízik.
2016. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!