Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek nektek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek az ilyen alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Vagy nőként szépnek találjátok-e


Kép:

[link]



2016. júl. 8. 13:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Bejönnek.


24F

2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Igen de ehhez a bőrhöz a rózsaszín az nem az ő színe.


23/F

2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Be, szerintem szép.
2016. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Jooo! Csak (nekem, szemely szerint) sokkal tobb ne nagyon legyen.
2016. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Igen nagyon vonzónak találom az ilyen nőket, nekem tetszik, de azért a belső nagyon fontos :) 22/F
2016. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert én vékony vagyok , de mindent megteszek annak érdekében, hogy olyan alakom legyen, mint egy modellnek és elviselhetetlennek tartanám, ha ennyi súlyfeleslegem lenne :/ Kíváncsi voltam érdekli-e a pasikat a ducibb nők is. Csak az a baj, ők ruhában nem olyan csinosak.
2016. júl. 8. 13:25
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Arc nélkül nem tudom megmondani. Ha az is rendben van, persze! :D
2016. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te komoly testképzavarokkal küzdesz
2016. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, kedves kerdezo, hogy sosem az jo, ami van. Ki kell bekulni magunkkal, el kell fogadni magunkat es akkor sokkal boldogabbak, kiegyensulyozottabbak lehetunk. En imadom a vekony lanyokat. Azt kevesbe, ha valaki ideje/energiaja nagy reszet elfecserli egy ideal eleresere, pusztan a tarsadalom elvarasainak valo megfelelesi vagybol. Lattam mar vekony lanyt is nemkivanatosnak, ruhaban, de ducit is, aki szimplan jol erezte magat a boreben. Nyugi van. :)
2016. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

Úúú, ez nagyon bejön.

És egy telt lány is tud csinos lenni , csak mindenkinek az alkatához megfelelő öltözködést kell megtalálni. Az aktuális divat nem mindenkinek áll jól. Tudni kell kiemelni az előnyöket. Érzék kell hozzá.

2016. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!