Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív izmosabb srácok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív izmosabb srácok! Nektek bejönnek a feminimebb alkatú (formás alakú) srácok? 22f

Figyelt kérdés
úgy látom mindenkinek csak a férfiasabb kell :/

2015. dec. 11. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten a femini Fiúk jönnek be. Csak fordítva nem így szokott lenni mivel nem vagyok izmos. :)
2015. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem azért vagyok meleg mert a férfiakat szeretem, legyen izmosabb szőrös...stb :D

20/F(izmos)

2015. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mutatnál képet ilyen jellegű fiukrol?
2015. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is feminimebb vagy és én is ezzel a problémával találom szembe magam :P

Még csak ha az átlagosnál egy kicsit is jobb testűek is írják, hogy jaj buzyk, meg kislányok ne blabla

Úgy bírom az ilyen homofób melegeket

2015. dec. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a formás idomú csinos fiúkat, de a ló túlsó oldalára ne essen. Szavakkal leírni nem lehet milyen egy nem feltétlen izmos, ízlésesen csinos fiú. :-)) 27/F
2015. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha feminím alatt csak az alkatot érted: vékony, kicsit szélesebb csípő ill. nem széles vállak, formás, kerek fenék, szálkásan izmos vékony test, kisfiús arc, világos bőr (egyszóval: nyunyó), akkor arra azt mondom, hogy teljesen jó, és nagyon szeretem, kívánatos, egy életen át vigyáznék rá, mint egy porcelán babára.


Ha feminím alatt azt érted: nyávog, melírozott haj, vagy bármilyen lehetetlen színű haj és forma, női ruhák viselése, nőies, vagy inkább riszálós járás, "díváskodás". Akkor erre csak azt tudom mondani, hogy dísz>>homoszexuális<<. (4 betű, b-vel kezdődik)


Amúgy ez emberileg egyáltalán nem vonzó, nézhet ki akárhogy, de egy ilyen emberrel nem tudnék mit kezdeni. Ott veszít a dolog már sokat, ha nyávog a másik, de ha még baromira úgy is öltözik, és viselkedik, akkor annyi. Nem csajokkal akarok járni vagy szeretkezni, hanem pasikkal, srácokkal, fiúkkal, hapsikkal, vagyis valamennyire, valahogy legyen férfias az illető.


21mf

2015. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

, ha nyávog a másik



azért akad bőven nyávogva beszélő vagy affektáló kigyúrt is.

2016. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!