Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek nektek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek az ilyen alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Vagy nőként szépnek találjátok-e


Kép:

[link]



2016. júl. 8. 13:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Nőként mondom hogy nem kell mindenkinek soványnak csontkollekciónak lenni... Mellesleg nem mindenkinek áll jól a soványság.. A képen látható lány szerintem csinos.. M nem kövér és nem csontkukac... 22 N
2016. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ne legyél egy darab csont... Persze ha modell, és nem barátnő akarsz lenni, akkor áldások rád.
2016. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem csonti akarok lenni, csak mondjuk ilyen

[link]

szerintem aki szerint ez nem szép, az hazudik.

2016. júl. 8. 13:48
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szép. És nem hazudok. Ez ízlés kérdése, és az én ízlésemnek ez már vékony...
2016. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

Ez szep, persze. De nem nagyon tarthato, hosszutavon. Egy 30+ nonek ilyennek megmaradni nagy munka, hacsak nem genetikai adottsag.

S ahogy szep ez, ugy szep + vagy - 5 kg is.

2016. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
30 + os nőnek hát igen, necces. De én még csak 18 vagyok, én azért igyekszem
2016. júl. 8. 13:57
 17/27 anonim ***** válasza:
#13 nagyon jó ez a csaj
2016. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%

18 vagy, szuper. Ugyelsz magadra, igenyes vagy, szuper.

De bocsasd meg nekem, kisse eltulzod ezt a dolgot. Mintha a kepen lathato no lepras lenne, vagy valami. Ahogy a hozzaszolasokbol is kitunik, nem biztos, hogy mindenkinek a vekony lanyok jonnek be. Mas szoval, semmi baj nincs azzal, ha nem vagy eppen darazsdereku. Meg mindig a vekony lanyokat imadom, de inkabb vagyok egy olyan novel, akin van par kilo felesleg - de szereti, elfogadja magat es elegansan viseli, mint egy modellalkatu lannyal, aki folyton a kaloriakat szamolja. Maganvelemeny. Le lehet pontozni. :)

2016. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

Én picit vékonyabb vagyok, mint amit a kérdező linkelt másodiknak.

Nem érdekel, hogy kinek tetszik és kinek nem, nem is akarok rajta változtatni, mert tetszem magamnak és jól oszlik el rajtam a súly, nincs kint egyik bordám sem.

Kérdező, soha ne másoknak akarj megfelelni, csak és kizárólag magadnak! :) 24L

2016. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Én is csinosnak látok néha duci lányokat. De magamon nem tudnám elviselni.
2016. júl. 8. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!