Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek nektek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek az ilyen alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Vagy nőként szépnek találjátok-e


Kép:

[link]



2016. júl. 8. 13:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jaj és még annyit, hogy azért akarok vékony alkatú lenni, mert ÉN akarom és nekem így tetszik. Én úgy érzem jól magam. Nem azért, mert másoknak ez tetszik. De tény, hogy szerintem az esztétikusan vékony, sportos, csinos lányok majdnem mindenkinek tetszenek
2016. júl. 8. 14:14
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
"De tény, hogy szerintem" ellentmondas. :)
2016. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

Én nőként szépnek találom amit először linkeltél. Szerintem ez esztétikus, nincs vele gond.

Én olyan vagyok, mint a második, amit linkeltél, örökké formásodni, vastagodni akarnék, 31 évesen is, de nem meg az nem megy. 18 évesen husibb voltam és plötyedtebb sokkal. Ez van :) Mindenkinek más az ideális.

2016. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
Enyhén Chubby kategória, de iszonyat szexi. Százszor inkább egy ilyen, mint egy keszeg vékonyságú nő.
2016. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 zóna_pocok ***** válasza:
53%
Nem neked kell, hanem ilyen vilagban nonek fol a lanyok, hogy csontsovanynak es/vagy munonek kell lenni, ezt verik a fejukbe allandoan. Aztan el is hiszik, hogy ez nekik kell, kozben meg csak meg vannak hulyitve.
2016. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%

Egyesek úgy beszélnek, mintha az aki ennél vékonyabb, az már csontsovány lenne mindenképpen..

Nekem is a vékonyabb, sportosabb lányok tetszenek. De nem a csontsoványok.

2016. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Persze
2016. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!