Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alkalomra se vagyok neki jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkalomra se vagyok neki jó?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki elég sok energiát fektetett a figyelmem felkeltésébe.Amikor elkezdtem érdeklődni iránta közölte, hogy szexet akar, ha működik hosszabb távra is. Nem volt még ilyen jellegű kapcsolatom, nem is ez a fő célom, de most az egyszer úgy éreztem, kipróbálnám. Folyton megkeres ajánlatokkal, de mindig valami kifogással kihátrál. Ez több éve megy. Miért csinálja ezt? Azt hittem, hogy két felnőtt ember azt is meg tudja beszélni gátlások nélkül, ha csak fizikai vonzalom van köztük. Sokszor hosszú időn keresztül nem is beszélünk, de bárhol meglát figyel, csak bámul. Fél lépni vagy csak egy jó játék ez neki?
2016. dec. 7. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én már rég dugnálak
2016. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is már rég lefeküdtem volna veled, de hát gyökér...
2016. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális... Ne is foglalkozz vele.. Inkább keress egy normális pasit.. vagy csinálj úgy mintha okés lenne és kivételesen TE mondod le a találkát... Nehogy már úgy ugrálj ahogy Ő fütyül... Az ilyen balf..sz pasi nem jó semmire se... Azt meg senki nem szereti ha elhúzzák előtte a mézes madzagot... 22 L
2016. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapcsolatban van. Ugy eleg nehez ellogni otthonról, vagy hazavinni valakit. Borzasztó sok szervezést igényel es utolso pillanatban is közbejohet valami.

... Es ez fuggetlen attol, hogy Neked mit mondott.

2016. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!