Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aladarzsomle kérdése:

Lányok szerintetek gáz ha meghagyom a fanszőrzetem első alkalomra? És a ti első alkalmatokon a pasinak volt?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is

2016. okt. 22. 23:25
 1/5 anonim válasza:

Szerintem az első alkalomra mindenképp legyen szőrtelenítve rendesen. Ha nem tudod hogy a párod hogyan szereti jobb ha leszeded azzal nehezebb melléfogni. A Szőrőssel több embernek lehet prblémája a csupasszal szinte senkinek max szól hogy neki jobban tetszik szőrősen ;) nálam se nekem se a páromnak nem volt

18 l

2016. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem értem honnan tudod, hogy mikor lesz az az első alkalom. Az együttlétet ki tervezi előre?! 0.o egyébként szerintem teljesen mindegy, úgy se azt fogja figyelni a párod. Meg am is, pasiknak inkább legyen szőrös. És nem emlékszem az első alkalom ezen részletére. Pont nem ez a lényege az egésznek. 18
2016. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Malanana ***** válasza:

Mikor elvesztettem még soha nem is volt borotválta a mókus :D

a fiúé igen de én úgy a első kapcsolatban a 5 hónap körül szedtem le először a szőrömet ott

És nem nem gáz ha meghagyod természetes de ha zavar v a fiú úgy allergiás rá akkor szedd le ha úgyesik

de jó h én rendes férfiakat fogok ki akik nem nyivákolnak egy kis fél centis szőrszálakért ...

2016. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

XDXD

És ti szavazhattok.

2016. okt. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen gáz !! Első alkalom még nem volt. 14L
2016. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!