Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig működhet úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet úgy egy kapcsolat, ha a nőnek az a mániája, hogy minden szex előtt hátul lebilincseli a párja kezét és előtte térdelve alaposan felpofozza?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdéshez írt hozzászólások között olvastam egy lány írását, amiben ezt írta:


"én arra esküszöm, hogy szépen letérdel (persze meztelenül!), bilincs hátul a kezekre és úgy istenesen felpofozom. ezt bármikor lehet alkalmazni ha nem engedelmeskedik, hidd el, 3-4 alapos felpofozás után teljesen engedelmes, akart nélküli kis ..ar lesz."


Ehhez nem kevés megalázkodásra képes hajlamra van szükség a nő előtt a férfi részéről, ugyanakkor a nőnek pedig nagyon domináns jelleműnek kell lennie, aki képes a párját perverz indíttatásból rendszeresen pofozgatni, mert az felizgatja, plusz igényli, hogy mindig ő parancsoljon a kapcsolaton belül.


2016. dec. 3. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig működhet, amíg ezt a pasi is élvezi. Nem tudom, te hol élsz, de naponta van itt olyan kérdés, amit szubmisszív pasik írnak ki azzal kapcsolatban, hogy szeretnének végre egy dominát, aki uralkodik felettük és jól ellátja a bajukat. Szóval akadnak ilyenek simán.
2016. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nagyon vonzanak az ilyen nők. Imádom ha megbilincselnek, sőt lábbilincset is tesznek rám.
2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a domináns fél meg nem unja a túl alázatos szolgát.
2016. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell egy ilyen lány
2016. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!