Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki higiéniai okokból csak körülmetélt farkú hapsival jönne össze?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

?

Mitől tisztább egy körülmetélt farok? Hm? Ugyanúgy visszahúzódik rá a bőr ha nem áll...

Vagy megfordítva a kérdést: miért nem higiénikus szerinted egy normál farok? A fürdés csodákra képes...

2016. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen van! Elsősorban nem a higiénia az, ami miatt a " metélt " - nem " metélt között dönt az ember. És azt sem tudom elképzelni, hogy megtetszik valaki, vonzódsz hozzá, megszereted, majd dobod, mert "metélt" - vagy éppen, mert nem az.
2016. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

metélt-->zsidó-->sok pénz


pusztán ez az előnye a metélt pénisznek amúgy a zsidó pasik nagyon rondák

2016. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ha nem áll, akkor sem húzódik vissza rá a bőr :) Pont ez a lényege és ettől higiénikusabb, mivel így a szagokért felelős baktériumok nem tudnak rajta elszaporodni (nem úgy mint egy normál péniszen). Ahogy fertőzéseket is kevésbé kaphat el egy körülmetélt az előbb említett okok miatt. Úgyhogy ha jól sikerül, akkor összességében sokkal jobb ezzel élni. A szex is kellemesebb vele férfi szempontból.


Sose voltam vallásos és nincs zsidó származású a családban. Az elvakult vallásos embereket pedig kifejezetten nem kedvelem.

2016. dec. 1. 12:42
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Pedig hidd el, hogy visszahúzódik a makk alatti hajlatra. Innentől meg ugyanaz mint egy normál pénisz. Egyébként meg melyik a higiénikusabb? Egy naponta mosott normál farok, vagy egy körülmetélt, aminél a makk dörzsölődik mindenhez amihez hozzáér és nem tudja védeni ettől a bőr?
2016. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hiába győzködsz :D Körülmetélt vagyok és nem húzódik vissza semmi. Csak tudom milyen a farkam :D Eleve alap, hogy tisztálkodik az ember, úgyhogy nem is értem minek jössz ezzel a "ki fürdik többet" hülyeségeddel...
2016. dec. 1. 12:48
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a tiszta boxer alsómhoz "dörzsölődik", szal ez is egy értelmetlen hülyeség volt.
2016. dec. 1. 12:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 2 metélt és 3 fitymás fiú volt eddig az életemben.


Elismerem hogy a metélt farok szebben néz ki egyszerűen kicsivel, de csak ez alapján semmiképpen nem döntenék.


23/L

2016. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem hetente kell fürödni, hanem naponta, és probléma megoldva.

Egyébként meg az ép farok szebb, mint a csonkított.

2016. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy körülmetélt farkú férfivel. Nem emiatt fogok mellette vagy ellene dönteni.
2016. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!